Watch Dogs 2 İçeriklerinde Öncelik PlayStation 4’te Olacak

Watch Dogs 2 İçeriklerinde Öncelik PlayStation 4'te Olacak

İlk oyun Watch Dogs çıktığından beri oyun dünyasında geniş bir yer bulduğunu görebiliyoruz. Uzun süre sır gibi saklanan Watch Dogs 2 duyurusu ise büyük bir sürpriz olarak nitelendirilebilir. Ancak geliştirici Ubisoft bunu her anlamda yapmaya kararlı gibi gözüküyor. Keza oyunun ne zaman çıkacağını da tamamen şans eseri öğrendik. Yanlışlıkla yayınlanan bir reklam bannerı sayesinde Watch Dogs 2 çıkış tarihi olarak 15 Kasım 2016 tarihini beklememiz gerektiğini biliyoruz. Bunu mecburen açıklamak zorunda kalan Ubisoft ise E3 2016 tanıtımıyla herkesi büyüledi diyebiliriz. Fuarın en ilgi çekici oyunları arasında bulunan WD 2 için söylenen övgü dolu sözlere her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor.

Marcus Holloway isimli bir hacker olarak San Francisco şehrinin kabusu olacağımız oyunun bir önceki nesline göre daha geniş bir açık dünyaya sahip olduğunu söylemeliyiz. Aynı zamanda hacker olarak şehirde hackleyemeyeceğimiz hiçbir şeyin olmadığını da öğrenme şansı yakaladık. Ubisoft bu sefer çok daha geniş bir oyun tarzını bizlerle hem oynanabilirlik hem de grafik açısından buluşturmayı amaçlıyor. Bunu da E3 2016 fuarında yaptığı gösterimle kanıtladı diyebiliriz. Aynı zamanda PlayStation 4 kullanıcılarını ilgilendiren bir bilginin de E3 sırasında verildiğini söylemeden geçmeyelim. Watch Dogs 2 DLC dosyaları çıktığı an ilk olarak PlayStation 4 için indirilebilir olacak. Sonrasındaki zamanda da Xbox One ve PC platformuna sunulacak.

Watch Dogs 2 E3 2016 Videoları

Watch Dogs 2 hack everything isimli bir videoyla E3 2016’nın ilgisini üzerine çekmeyi başardı. San Francisco’da bulunan her şeyi hackleyebileceğimizin kanıtı niteliğinde olan bu videoyu ise oyun severler biran önce uygulayabilmek için gün sayıyorlar. Özellikle PS sahiplerinin indirilebilir içeriklere daha erken kavuşacakları haberi de sevinç yarattı.

Artık fazlasıyla akıllı bir hacker olup şehre kök söktürmenin zamanı geldi. Watch Dogs 2 hem PC için hem de PlayStation 4 ve Xbox One için 15 Kasım itibariyle geliyor.

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/trWWmQ7xf2U” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir