Watch Dogs 2 Ana Karakteri Sızdırıldı Mı?

Watch Dogs 2 Ana Karakteri Sızdırıldı Mı

Watch Dogs oyunu çıktıktan bir süre sonra ortaya atılan Watch Dogs 2 söylentileri çok uzun bir süre devam etmişti. Hatta aylar öncesinde AMD ile yapılan söyleşide DirectX 12 üzerine sorulan sorular neticesinde öğrendiğimiz yeni oyun projesi zoraki olarak Ubisoft tarafından duyurulmuştu. Şimdi bakıldığı zaman oyuna dair tek bilinen detayın DirectX 12 ile çalışacağıdır. Fakat bazı oyun virtüözlerine göre bu durum o kadar basit değil. Keza Watch Dogs 2 oyunu için beklenen gelişimin minimum ve tavsiye edilen sistemlerde DirectX 11 desteği olacağı yönünde. Tabi ideal sistem gereksinimleri ve 4K desteği içinde DirectX 12 istenecek.

Kulağa son derece mantıklı gelse de bunun gerçeklik payını ancak Ubisoft tarafından yapılan açıklama neticesinde öğreneceğiz. Tabi yalnızca bu konu değil son dönemlerde bir takım detayların sızdırıldığına dairde ciddi bulgular var. Bunların başında ise Watch Dogs 2 ana karakteri yer alıyor. Geliştirici ekipte yer alan Mo-Cap aktörü thekingcort resmi Instagram hesabından bir fotoğraf paylaştı. Bu fotoğrafı ilk oyunu izleyenler çok yakından tanıyacaklardır. Mevcut fotoğraf ilk oyunun ana karakteri olan Aiden Pierce ile fazlasıyla benzerlik taşıyor. Yani bir bakıma yeni oyun için geliştirilmiş versiyonu demekten kendimizi alıkoyamıyoruz.

Watch Dogs 2 Ana Karakteri Yine Aiden Pierce Mi Olacak?

Bu konuda paylaşılan görsel gizli olan Instagram hesabında yalnızca önbellek üzerinden görüntülendi. Ancak bu fotoğrafın yüklenerek paylaşıldığı açık bir biçimde netlik kazandı. Fakat yalnızca benzerlik olması mevcut bir aynı karakter söylentisini kanıtlar nitelikte değildir. Bunun için Ubisoft tarafından resmi bir açıklama yapılacağından söz etmek gerekiyor.

Fakat hashtag’ler arasında Watch Dogs 2 olması, fotoğrafın altında yeni seriye yeni karakter tasarlamaktan bahsedilmesi ve benzerlik bir araya geldiğinde sonuç farklılaşıyor. Muhtemelen Watch Dogs 2 oyununun ana karakteri Aiden Pierce ile tanıştık diyebiliriz. En yakın zamanda E3 2016 fuarında Haziran ayında yapılacak olan gösterimle Ubisoft bunu bize göstermekten çekinmeyecektir.

watch dogs 2 ana karakter içerik

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir