Wartune Online ve Sınıflar

Wartune Online

Wartune, web tabanlı olarak yapılmış MMORTS, MMORPG türlerinin birleşiminden oluşan harika bir online oyundur. Gerçek zamanlı strateji oyunu olan Wartune Online’da, bölgenizde tarım ürünleri yetiştirebilir, hammadde üretebilir ve şehrinizi surlarla çevirebilirsiniz. Bunun yanı sıra şehrinizde üretimleri gerçekleşirken beklemek istemiyorsanız oyunda seçtiğiniz karakter ile yaratık kesebilir, rakiplerinizle düello yapabilir, özel zindanlara giderek güçlü boss yaratıkları ile büyük bir mücadele içine girebilirsiniz. Diğer MMORPG oyunlarındaki gibi burada da arkadaşlarınız ile ortak olup zorlu yaratıkları kesme planları yapabilirsiniz.

Legend Online son zamanlarda çok oynanan bir oyun olduğundan Wartune Online oynayanlar pek sıkıntı yaşamayacaklar, bu iki oyun da aynı alt yapı üzerine kuruludur. Oyunumuzda Mage, Knight ve Archer olmak üzere 3 tür sınıf ve 7 çeşit karakter yer almaktadır.

Wartune Online Sınıflar

Mages: Bu sınıftaki karakterler farklı büyüler ile düşmanlarınıza saldırıp dostlarınızın canlarına can katabilrsiniz.

Knights: Wartune Online’daki zırhlı şövalyeler olarak da bilinmektedir. Sağlam zırhları sayesinde düşmana uzun süre direnerek hem kendisini hem de takım arkadaşlarını koruyabilir.

Archers: Zırhlı şövalyeler düşmanı tutarken Archer uzakta attığı oklar ile kolay şekilde rakiplerin canlarını azaltabilir.

Wartune Online’da karakterlinizi geliştirerek rakiplerinizden farklı olabilirsiniz. Görevler ile kazanacağınız yıldızlar sayesinde yüzlerce farklı şekilde skill geliştirebileceğiniz için rakibinizde aynı skill olma ihtimali düşük olacaktır. Oyun tarafından size verilen görevleri başarı ile yerine getirdiğiniz takdirde altın ve çeşitli ganimetlerin de sahibi olabilirsiniz.

Wartune Online’da rakipleriniz ile PVP yapabileceğiniz gibi Klan savaşlarına katılarak grupça savaşabilirsiniz. Ayrıca birçok farklı oyuncunun bir araya gelerek Boss’a karşı yaptığı mücadelede, canı fazla azalmayan ve yaratığa çok hasar veren oyuncular güzel ödüllerin sahibi olacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir