Warhammer40K: Eternal Crusade’s Yola Çıktı!

Efsane FPS oyunu Warhammer40K yeni Eternal Crusade’s eklentisi ile karşınızda. Oyunun mevcut içeriğine doyamayan, daha fazla yok mu? Diye kendini heba eden Warhammer bağımlıları aradıklarını bu eklentide bulabilecekler. Yeni oynayış mekanizmaları, yenilemiş grafik detayları, yeni hikayesi ve tabii ki de birbirinden farklı haritaları üzerinde yapacağınız savaşlarla sizler uzun bir süre bilgisayarınızın başına sabitleyecek. Tabii hepsinden önce program yapımcıları ön siparişle birlikte oyuna şimdiden birkaç boost paketi eklemiş bile. İşte o paketlerden bazıları:

40 dolarlık bir mevla karşısında oyunun yayınlanacak deneme sürümüne erken erişim sağlayabileceğiniz gibi oyun içinde rütbenizi temsil eden 40.000 oyun puanı da kazanacaksınız. Tabii ki seçenekleriniz bunlarla da sınırlı değil, dilerseniz 450 dolarlık paketi tercih ederek, oyun içinde içerisinde bulunduğunuz savaş makinesine ekstra yükseltme kitlerine sahip olabilir, oyuna erken erişim sağlayabilir hem de tam 610.000 oyun puanına sahip olabilirsiniz. Sadece bu rakamlar arasındaki farka bakarak oyun içerisinde rütbe puanlarının ne kadar değerli olacağını anlamak da mümkün.

Gel gelelim haberin can sıkıcı kısmına, yapımcıların verdikleri demece göre Warhammer40K: Eternal Crusade’s 2016 yılında piyasaya adım atacak ve isteyenler şu an 40 dolara oyunu sipariş edebilirler. Bu fiyat önümüzdeki 2 sene içerisinde artar mı yoksa azalır mı bilemeyiz ama Warhammer sevenleri düşündüreceği kesin.

Merak edenler için Warhamme40K: Eternal Crusade’s First Teaser sizlerle, iyi seyirler dilerim.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir