Warhammer 40000; Regicide Yeni Bir Geliştirici Yayınlandı

warhammer-4000-regidice-hakkinda

Warhammer 40000; Regicide, satranç türü oyunları sevenlere bambaşka bir keyif sunuyor. Silahlı, zırlı, bombalı karakterler satranç tahtasına benzer bir platform üzerinde kıyasıya kapışıyor. Farklı bir konsept sunan Regicide, görsel olarak çok tatmin edici olduğu gibi, zeka gelişimine de katkıda bulunan bir oyun olarak dikkat çekiyor.

Oyun yapımcıları tarafından yayınlanan videolarda 5 çeşit birimin oyuna nasıl yansıyacağı aktarılıyor. Sıralı savaş sistemlerini ne derece seversiniz bilmiyorum ama Ork, Spaca Marine gibi karakterlerin ölümüne çarpışmalarını izleyeceksiniz. Savaş bölgesinde oyuncularınızı yönlendirirken iyi bir strateji belirlemeniz gerekiyor. Bunun yanı sıra, oynadığınız ırkın, karakterin özelliklerini iyi bilmelisiniz ki, ona göre iyi hamleler yapabilesiniz. Her ırkın kendine göre farklı bonus avantajlarının bulunması da farklı bir özellik olarak karşımıza çıkıyor.

Hammerfall tarafından yapılan açıklamaya göre; Regicide oyunu 2-3 ay içerisinde erken erişim ile karşımızda olacak. Yapımcıların amacı; oyuncuların tespit ettikleri hata, iyileştirilmesi istenilen birçok şeyin bilgisini toplamaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir