Wargame 1942 İncelemesi

Wargame 1942 İncelemesi

Web tabanlı oyunların favori olduğu şu dönemde sizlere yine browser üzerinden ücretsiz oynanan keyifli bir online oyundan bahsetmek istiyorum. Wargame 1942 oyununa kayıt olduktan sonra hemem giriş yapıp oyunda dahil oluyorsunuz.

Looki firması Desert Operations gibi kaliteli bir online oyundan sonra kaliteli bir yapıma daha imza atmış oldular. Günümüz savaşlarını yaparken birden kendinizi geçmişin zorlu savaşları içinde bulacaksınız. Yeni nesil silahlar ve oyunlar sizi tatmin etmiyorsa Wargame 1942 tam size göre bir oyun.

Buna benzer çok fazla online oyun yapılsa da genelde strateji gerektirmeyen, basit tarzda oyunlar oluyordu. Taktik isteyen, heyecanı fazla bir online savaş oyunu istiyorsanız Wargame’e yani doğru yere geldiniz.

Strateji derken anlatmak istediğim, askeri birliklerinizi kurarken aynı zamanda parasal konulara da bakmalısınız. Dünya’nın girdiği bu savaşta öyle asker üretip rastgele saldırılar ile bir şey elde edemezsiniz.

Oyunda komple saldırı olacağı için rakipler de sürekli size saldıracak ve belki de bu durumdan çok sıkılacaksınız. İşte böyle durumlarda savunma öğelerinizi daha çok geliştirerek onlara büyük bir sürpriz yapabilirsiniz.

Wargame oyununa daha ilk defa girdiyseniz bodoslama bir yerlere dalmayın, öncelikle biraz seviye yükselterek güçlenmeye çalışın. Yeterince güçlü seviyeye ulaştıktan sonra düşmanlarınıza korku salan bir savaşçı haline gelebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir