Warcraft Armies of Azeroth Videosu Karşınızda

warcraft-armies-of-azeroth-oynanis-videosu-izle

Blizzard kalitesi yine kendini gösteriyor. Blizzard gerçek zamanlı bir strateji oyunu Warcraft 3 Remake hazırlamak isteyen ekip, bir anda farklı bir şey deneyerek Warcraft Armies of Azeroth ile karşımıza çıktılar.

Blizzard geliştiriciieri tarafından Starcarft 2 oyun sistemine dayalı olarak yapılmış Warcraft Armies of Azeroth, görselleri iler her zamanki gibi çok mükemmel duruyor. Warcraft Starcraft 2 gibi oyunların oynanışı çok kolay olmuyor, bu yüzden belki birçok kişi oyunu oynamaktan vazgeçiyor. Bu seferki seri rahat bir oynanış sunarak farkını ortaya koymuş. Warcraf 4 kalitesini oyunda bulamasınız da, neticede yine herkes tatmin edecek kadar çekici bir oyun olmuş.

Warcraft Armies of Azeroth yapan ekip bu sefer karakterlerde farklılıklar yaratarak bizler sevindirdi. O eski tipleri görmek zorunda kalmayacaksınız, ses konusunda maalesef gelişme yok, diğer oyunlar ile aynı seviyede yer alıyor. Sürekli Warcraft serilerini oynayan biriyseniz yine mi aynı sesler diye yakınmaya başlayabilirsiniz.

Warcraft Armies of Azeroth oyununun maalesef ne zaman çıkacağı tam belli değil, yalnız yetkililer tam olarak neyle karşılaşacağımızı anlamamız için bir oynanış videosunu hayranlarına sundu. Şimdi sizi oyunun videosunu aktarmak istiyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir