War Thunder Stratejik Savaş Oyunu

war thunder

War Thunder savaş oyunu birçok oyuncunun ilgisini çekmeyi başarmış olan MMORPG oyunudur. Özellikle uçan savaş makinelerine karşı duyulan ilginin tavana çıktığı anlarda birçok insanın iştahını kabartmaktadır. Aslen birçok alternatifi bulunmasına karşın 6.9 GB boyutuyla harika bir savaş deneyimini size sunmaktadır. Örneğin çoğu uçak savaşı oyununda sadece havada geçen mücadeleyi düşünürsek kara araçlarına ve deniz araçlarına da savaş ilan edebilmek gerçekten ilginç bir oyun motifi doğurmuş.

PvP yönünün gelişmişliğinden ötürü son derece mükemmel bir savaş deneyimini yaşarken War Thunder oyunu stratejik zekânızı ne denli kullanabildiğiniz ölçecektir. Türkçe dil desteği bulunan oyunda yüksek grafik ölçütleri, güzel bir oynanabilirlik ve akıcı bir online ağ bulunmaktadır. Bu anlamda oyunun hiçbir problem yaşatmadan harika bir savaşı size hissettirebileceğinin altını çizelim. Konu olarak 2.dünya savaşını yansıtan oyun 1927 ve 1948 yılları arasında geliştirilmiş ve savaşlarda kullanılmak için silahlandırılmış uçakları kapsıyor.

Ancak War Thunder uçak savaşı sırasında size ekstra başarı sağlayabilecek geliştirme ve modifikasyonları da sunuyor. Buna bağlı olarak birçok yenileme, geliştirme ve benzeri atılımı sahip olduğunuz uçaklarda yapabiliyorsunuz. Mevcut uçak sayısının 100’ün üzerinde olması ise oyundan alacağınız zevki üst noktalara taşıyan etkenler arasında. Aralarında Almanya, ABD, Sovyetler Birliği, İtalya, Avustralya ve Japonya’nın bulunduğu ülkelere ait savaş uçaklarını dilediğiniz stratejiye göre atak ya da defans yönünde geliştirirken ekstra özellikler ekleyebilirsiniz.

Gaijin Entertainment tarafından yaratılan ve geliştirilen War Thunder online savaş oyunu PvE detayları ve kişisel görevleriyle de dikkat çekmeyi başarıyor. Böylelikle sadece online bir savaş değil savaş uçaklarıyla alakalı tüm detayları oyun içerisinde yaşamanıza sebep olabiliyor. Aksiyon ve savaş noktasında savaş uçakları favoriniz ise War Thunder oyunu kaçırmamanız gereken yapımlar arasında yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir