War Rock Online ve Sınıfları

War Rock Online İnceleme

War Rock için MMOFPS oyunlarının kralı da diyebiliriz. Oyun içerisindeki aksiyon o kadar fazla ki sıkılacak zaman bulamayacaksınız. Son teknoloji silahlar ile beraber güçlü tankları, stratejik uçakları ve heyecan arıyorsanız çılgınca motosiklet kullanabilirsiniz. 50’nin üstünde silahları 40-45 tane geniş haritası ile bu online oyunu mutlaka deneyin.

Knight Online’ın yapımcılarından olan K2 networkün desteği ile sizlere sunulan ücretsiz savaş oyununu arkadaşlarınızla multi olarak oynayabileceğiniz gibi internetten dünya üzerinde bulunan herkesle de oynayabilirsiniz. War Rock Online’a başlamak için tek yapmanız gereken ana siteye giderek oyuna kayıt olup ardından indirmektir.

War Rock’ta da diğer MMOFPS oyunları gibi başarınızla doğru orantılı olarak seviyeniz yükseliyor. Oyunda sıradışı silahlar da var, düşmanlarınız uçakla geliyorsa uçak savar kullanabilirsiniz, ya da bir suikastçı olarak sniper olabilirsiniz. 5 tür asker sınıfının yanı sıra birçok mod yer alan oldukça keyifli, şimdi sizlere War Rock sınıfları hakkında bilgi vermek istiyorum.

War Rock Sınıfları

Heavy Troper: Düşman birliklerinin her türlü aracını yok eden bu hafif silahlı araçlar oldukça etkilidir. Uzak menzillerden dahi düşmanların havadaki, yerdeki araçların alt edebilir.

Engineer: Araçların olduğu bir online oyunda mühendissiz olmaz, kötü durumdaki bütün motorlu araçları tamir edebilecek sınıftır.

Medic: Artık bu ismi duyduğunuzda ne olduğunu hemen anlar hale geldiniz. Savaş meydanındaki yaralı kişileri tedavi etme görevi bu sınıfa aittir.

Assault: Saldırıdaki esas birliklerdir. Namı değer Keleş, küçük tabancalar ve el bombaları ile düşman askerlerini yok eden sınıftır.

Sniper: Oyunun suikastçılarıdır, en zor düşmanları çok uzaklardan kolaylıkla öldürerek takım arkadaşlarına büyük yardımları bulunur.

War Rock Online oyunun hangi sınıftan olursanız olun bütün araçları kullanma şansınız olacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir