Prime World Yeni Bayan Skinleri Yayınladı!

Ülkemizde sevilerek oynanılan MOBA tarzındaki Prime World yaptığı etkinlikler ile sitemiz ve tüm mmo severler tarafından defalarca kez adından söz ettirmeyi başarmış başarılı bir yapım. Yakın bir zaman önce açık betaya başlayan Prime World kapalı betasındaki oyuncu kitlesini korumakla kalmayıp yaptığı yenilikler ile çıtayı her geçtiğimiz an yükselterek ülkemizin popüler oyunları arasına girmeyi başaracak gibi görünüyor.

Oyun içerisinde sevilen kahramanlardan olan Dağlı ve Ölümsüz isimli karakterlere yeni bayan görünümleri ekleyen Prime World Dağlı ve Ölümsüz isimli karakterlerin bayan görünümleri nasıl olacak ki ? diyenler içinde resimler ile birlikte bir de video yayınladı.

Peki bu yayınlanan bayan görünümlü Dağlı ve Ölümsüz’ün fiyatı ne olacak? Ölümsüz ve Dağlı’yı almak için 299 altına ihtiyaç duyacaksınız yani bu güzel iki bayana sahip olup savaşmak için gerçek para yatırmanız gerekecek. Yeni bayan görünümlü Dağlı ve Ölümsüz isimli kahramanların videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz iyi seyirler.

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir