Vindictus’a 1 e 1 Vs Ekleniyor

Yine ünlü oyun firması olan Nexon tarafından yayınlanan Vindictus daha önce Avrupa sunucularında yaşanan sıkıntılar ile gündeme gelmişti ama bu kez PvP severlerin yüzünü güldürecek bir haber ile karşımıza çıkıyor.

Oyuna tam anlamıyla PvP nihayet aşılanıyor. Bu güzel oyunun 1 e 1 Vs eksikliği oyuna büyük bir olumsuz etki yaptığını anlayan Vindictus ekibi bu eksikliği gidermek adına çalışmalarını başlattı. Daha önce oyunda yapılan özgür maçların takım ile yapılabiliyor olması tüm oyuncuların oyun hakkında olumsuz eleştiri yapmasına yol açıyor bazı oyuncular ise bu durumdan sıkılıp oyunu bırakmalarına yol açıyor derken Vindictus ekibinin dikkatini çeken bu olaya çözüm getirilmesi gerekti ve aynen öyle de oldu.

Vinductus ekibi tarafından yapılan açıklamalara göre içerisinde bulunduğumuz Eylül ayı içerisinde Kore ve Çin sunucularına 1 e 1 Vs yapabilme imkanı ekledikten az bir zaman sonra Avrupa sunucularınada dahil edeceklerini açıkladı. Oyuncular için doyasıya bir mücadele başlayacağı için mutlu olan Vinductus oyuncuları 1 e 1 PvP arenası oyunculara sadece kendilerini kanıtlama şansı değil bunun yanında kazanılan her zafer için Puan ve title yani ünvan da kazandıracak.

1 e 1 Vs arenası tanıtımı için birde tanıtım videosu yayınlandı buyrun

Bununla birlikte oyuna bir de eşitleme sistemi ekleneceğide gelen bilgilerimiz arasında yer alıyor. 8 e 8 arenada yapılan karşılaşmalarında güçlüler ile güçsüzlerin karşılaşma olasılığı kaldırılıp eşleşmelerde güç dengesi hatta neredeyse saldırı ve savunma aynı yada çok yakın olan oyuncular aynı arenada savaşacak bunun olması ile arenelarda parayı veren değil oynamayıbilen kazanacak.

 

2 comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir