Verdun PC Oyun İncelemesi ve Sistem Gereksinimleri

verdun-pc-oyun-incelemesi-sistem-gereksinimleri

Yüzyıldaki Dünya savaşlarında yaşanan yıkımı bizlere farklı şekilde katara Verdun oyunun incelemesi ve sistem gereksinimleri hakkında bilgiler aktarmak istiyorum.

Black Mills Game aracılığı ile yapılmış, 2014 Kasım tarihinde tam sürüm ile oyuncuların karşısına çıktı. 1. Dünya Savaşında yalnız kalan bir askeri rol alacaksınız. Verdun oyununda, Fransa veya Alman askeri olarak göreve başlayabilirsiniz. Grafik konusunda pek iyi şeyler söyleyemeyeceğim ama oyunun konusu ve oynayışı güzel olduğu için bu açığı görmezden gelebiliyorsunuz.

Tek başınıza oynadığınız zaman aşırı uzun süren bir oyunun içinde buluyorsunuz, aslında böylesi daha iyi, tam zevkli şekilde oyuna başlıyorsunuz, sonra birkaç saate oyun bitiyor ve hiçbir anlamı kalmıyor. Uzun olması bence güzel olmuş, çoklu oyuncu modları da aynı şekilde epey bir zaman alıyor. Verdun diğer güzel tarafı ise silahlar, o dönemin gerçekten kullanılan silahlarını, bombalarını ve diğer bütün ekipmanlarını eksiksizce kullanabileceksiniz.

İlk başta söylediğim gibi grafikler çok iyi olmasa da birçok kişi tarafından yüksek puan almayı başaran bir oyun var karşınızda. Şimdi sizlere sistem gereksinimlerini aktarmak istiyorum.

İntel Core 2 Duo işlemci veya AMD Athlon 64 yeterli olacaktır. Nvidia Geforce 8800 GT veya dengi AMD Readon 2600 olması gerekiyor. 2 Gigabayt Ram, 4 Gigabayt boş bellek alanı gerekiyor. Directx 9 yüklü olması lazım, ayrıca Windows 7 32 bit işlemci de avantaj sağlar ama bu durumda Ram kısmını 4 olarak artırmanız gerekebilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir