Veloz Police 3D Mobil Aksiyon Oyunu

Veloz-Police-3D-android-aksiyon-oyunu
Veloz Police 3D Android alt yapısı için geliştirilmiş eğlenceli bir aksiyon oyunu. Diğer aksiyon oyunlarından farkı ise genellikle suçlu olduğumuz oyunlara karşın bu oyunda bir polisi canlandırıyoruz. Şehrin her köşesinde çeşitli suç unsurları bulunuyor ve bizim hepsini etkisiz hale getirmemiz gerekiyor. Gelişkin bir oyun yapısına sahip olan bu mobil aksiyon oyunu yaklaşık 10 milyon indirmeyle alanında lider diyebiliriz.

Veloz Police 3D, bize başlangıç olarak klasik bir memur ile beraber polis arabası veriyor. Bu noktadan sonra çeşitli görevleri dikkatli bir biçimde yaparak ekstra paralar kazanıyoruz. Bu paraların kriterleri arasında aracı kaza yapmadan sürmek, öndeki aracı etkisiz hale getirmek için yaptığımız manevralar, aracımız sağlam bir biçimde suçluyu etkisiz hale getirmek gibi etkenler yer alıyor. Elde ettiğimiz paralar sayesinde yanımızda öndeki suçluya ateş edecek memuru değiştirebileceğimiz gibi daha üstün silahlarla donanabiliyoruz. En önemlisiyse polislere tahsis edilen daha güçlü arabalarla daha organize suçları çözebiliyoruz. Örneğin klasik bir polis arabası yerine daha hızlı ve daha iyi bir zırhı bulunan bir hammer alabiliyoruz.

Bu aksiyon oyununda dikkat etmemiz gereken detay görevleri başarıyla geçtikçe suçluların daha azılı hale gelmesi. İlk olarak sadece bizden kaçan suçlular zamanla bize ateş eden ve bizi etkisiz hale getirmeye çalışan suçlulara dönüşüyorlar. Bu noktada aracımızın ve bizim niteliklerimiz son derece büyük önem arz ediyor. Hem trafikte kaza yapmamak, trafikteki sivillere zarar vermemek, üzerine üzerimize açılan ateşten etkilenmemek ve öndeki suçluları etkisiz hale getirmek. Gerçekten bir polis gibi büyük bir sorumluluğunuz var oyunda.

Veloz Police 3D etkileyici grafikleriyle beraber bitmeyen bir aksiyon sunuyor. Oyuncularının çoğunun bağımlısı olduğu bu kovalamacaya Google Play Store üzerinden Veloz Police 3D oyununu aratarak ulaşılabilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir