Velocibox şimdi PC ve Mac platformlarında!

Şimdilik yalnızca PC Mac ve Linux platformları için uygun görülen oyun Velocibox, uzun süredir geliştirilmekte olan dikkat çekici ilginç bir oyun olmakla birlikte yapımını üstlenen Shawn Back sayesinde 8 Eylül’de oyunculara yayınlanması gerçekleştirildi. Oyunun, mobil platformlar için geçerli olan arcade türündeki diğer oyunlardan çok iyi olduğu söyleniyor. Sarsıcı heyecanlarla dolu geçen yüksek hız faktörü yer alan single-player olan oyunda, birbirinden farklı engellerden geçen bir kutu ve bu kutunun her geçtiği engelde puan toplayarak hedefine ulaşması konu ediliyor.

Velocibox, arcade/action türündeki oyun sınıfında yer alır. Başlangıçta uzaktan bakıldığında sadece İOS ve ya Android oyunu gibi görebilirsiniz. Ancak Velocibox üzerinde inceleme yaptığınızda hem göz alıcı tasarımıyla hem de oynama esnasındaki hız unsurlarıyla diğer mobil platformlara uygun oyunlardan kendini ayırmayı başarmış, sınırlarını çizmiş bir oyun ile tanışacaksınız. Eğlencenin tadına varılan bu oyunda seviye değerleri yükseldikçe oyunun daha zorlu hale geldiğini fark edeceksiniz.

Velocibox, 8 Eylül 2014 tarihinden itibaren PC, Mac ve Linux platformları için sunumu yapıldı. Hemen arkasından vakit kaybetmeden geliştirici firma tarafından oynanış videosu ve detayları da sanal ortamlar yardımıyla duyuruldu. Velocibox için yayınlanan videolardan biri sizin için aşağıda yer alıyor. İyi seyirler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir