Urban Rivals

urban rivals

 Urban Rivals oyunu tarayıcı tabanlı oyunlar arasında bulunan ve Free2Play özelliğiyle dikkat çeken bir oyundur. Boostr şirketi tarafından geliştirilen oyun ücretsiz sunulmasının yanı sıra yüksek düzeydeki grafikleriyle adından söz ettirmeyi başarıyor. Genelde ücretsiz tarayıcı tabanlı oyunlar için grafik her zaman ikinci hatta üçüncü planda tutulur. Ancak Urban Rivals oyunu bu algıyı kırma noktasında ciddi bir iş başarmış.

Grafikleri iyi tutmasının yanı sıra oyun içi içerik ve oynanabilirlik alanında da üst düzey bir haz almanızı sağlayacak detaylar sizlere sunuluyor. Oyunda bulunan Türkçe dil desteği ise geliştirilme işlemlerinin ne denli detaylı yapıldığının en iyi göstergesi olarak sayılabilir. İndirme işlemi yapmadan son sürümünü browser üzerinden oynayabileceğiniz Urban Rivals oyunu hakkında birazda içerikten bahsetmek yararlı olacaktır.

Urban Rivals Nasıl Oynanır?

Urban Rivals nasıl oynanır konusuna gelmeden önce oyunun başlangıcında oyun severlere sunulan bazı detaylara değinmekte fayda var. Oyuna dahil olan her oyuncu için sekiz adet karakter oyuncuya tahsis edilir. Kart olarak geçen karakterler oyunun Training bölümü yani öğrenme aşamasında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Aslına bakarsanız oyunun asıl amacının tarayıcı tabanlı bir kart oyunu olduğunu belirtmekte fayda var.

Eğlenceli animasyon efektleriyle ve yüksek grafik detaylarıyla adından söz ettirmeyi başaran Urban Rivals oyunu yüzlerce farklı karakter içeriyor. Kartların himâyesinde yaşanan dövüşler sonucunda oyuncular kendi karakterlerini yansıtan kartlarla kazanmak için mücadele ederler. Oldukça fantastik bir dünyaya adım atmanızı sağlayacak olan oyunda 4 dakikalık maçlar farklı oyun modlarıyla daha da eğlenceli hale gelmiştir.

Urban Rivals oyun modları arasında Elo, Death Match, Training, Tourney ve Survivor gibi farklı oyun stilleri bulunuyor. Oyun içinde maçlardan kazanacağınız sanal para clintz karakterlerinizi daha güçlü yapmak için farklı özellikler almanızı sağlayabilir. Aynı zamanda tüm karakterlerinizi geliştirebileceğiniz oyun içi satın alma özelliği aktif durumdadır. Urban Rivals oyunu ile kimin daha iyi bir stratejiye sahip olduğu gelişim sürecinin ardından belli olmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir