Upshift Strikeracer Online

Upshift Strikeracer Online

Upshift Strikeracer, MMO yarış oyunları sevenlere hızlı ve heyecanlı anlar sunuyor. Bu yarış bildiklerinizden çok farklı, sadece hızlı olduğunuz için birincilik kazanmıyorsunuz, yarıştaki rakiplerinize mayınlı tuzaklarla sürpriz yapabilirsiniz. Aracınızdaki ağır makineli silah ve roketler sayesinde onların yarışın dışına itebilirsiniz.

Upshift Strikeracer’da aracınıza istediğiniz silahı koyabilmek için yeterli miktarda para ve güce ihtiyacınız olacak. Kazandığını yarışlar sonrasında RP isimli paralar alacaksınız, bunları kullanarak arabanıza roket vb. silahlar ekleyebilirsiniz. Oyun ilk başladığında sahip olduğunuz silahlar içerisinden bir tanesini tercih ederek oyuna giriyorsunuz. Yarışı kazanmak için 1. Olmanız şart ama her an arkanızdan bir roket, önünüze bir mayın çıkabilir, bunlara hazırlıklı olmanız gerektiği gibi bitiş çizgisine ulaşmak üzere olan rakiplerinizi de ateşli silahlar ile durdurmanız gerekmektedir.

Upshift Strikeracer’da 3 mod bulunuyor, ilk modumuz yukarıda bahsettiğimiz, silahlar ile oynanan moddur. Silahlar size saçma geliyorsa klasik modda oynayarak sade bir yarış da yapabilirsiniz.

Time attack modunda ise zaman dolmadan yarışı kazanmanız gerekiyor, tek oynadığınız bu mod da oldukça zevklidir. Hatta bu bölümde yarışıp dereceye girenler oyunun resmi internet sitesinde en başarılılar arasına girme şansını yakalayabilirler. Bu tabloda isminizi görmek istiyorsanız oyuna dahil olmadan önce 50 RP oyun parasını yatırmanız gerekiyor, herkesten toplanan bu para yarış sonunda başarılı olan kişiler arasında pay ediliyor. Eğer yarışın kazananını siz olursanız, buradan alacağınız ödül ile aracınızı daha hızlı ve ölümcül bir hale getirebilirsiniz.

Upshift Strikeracer’da, çete kurup güçlenerek illegal yarışlara katılıp hem daha çok para, hem de daha fazla heyecan yaşayabilirsiniz. Ok tuşları ile oynanan Strikeracer’da A tuşunu kullanıp yoldan aldığınız eşyaları kullanabilirsiniz. S tuşu ile silahınızı değiştirebilirken D tuşu ile de rakiplerinize ateş açabiliyorsunuz. Shift tuşu ise birçok oyundaki gibi Nitro kullanmanıza olanak sağlıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir