Unravel Devam Oyunu İçin İlk Açıklama

Unravel İçin Yola Devam

Unravel oyunu ilk olarak 2016 yılının başında çıkmıştı. Oyunun yayıncılığını EA Games yapsa da geliştirici koltuğunda Coldwood Interactive ismini görmüştük. Oldukça farklı bir konsept olmasının yanı sıra Yamy karakterinin başlı başına sempati yarattığını herkes kabul ediyordu. Bu bağlamda gerçekten üstün bir oyun deneyimi yaşatmayı uman Sony ise PlayStation 4 için çoktan kolları sıvamıştı. Zaten sadece bu ayrıntı bile oyunun milyonlara ulaşması için yeterli görülüyordu. Fakat yine de birçok oyuncu oyunu oynamadan evvel konsept açısından pek dikkatini çekmediğini belirtmişti. Oyunun çıkışıyla tüm ön yargılar yıkıldı ve gerçekten oyunun ulaştığı kitle üst noktalara erişti.

Bunun üzerine EA cephesi harekete geçerek merak edilen bir soru olan Unravel devam oyunu hakkında açıklamalar yaptı. Açıklamaların resmi EA Blog sayfasında yayınlanması söylenti ya da varsayımdan öte bir durumu gözler önüne seriyor. Ayrıca Unravel 2 oyunu hakkında henüz isim dahi netleşmemişken söz konusu açıklamada EA Games vekil başkanı Patrick Soderlund yeni bir Unravel oyunu için anlaşmanın sağlandığını duyurdu. Tabi ki farklı bir oyun ismiyle çıkış yapmasına da muhtemel gözle bakılabilir. Ancak Gamer oyun portalı tarafından Coldwood Interactive tarafından kurulan kontak üstü kapalı bir biçimde Unravel 2 oyunu için onaylama metnini içeriyor.

Unravel 2 Ne Zaman Çıkacak?

Unravel 2 çıkış tarihi ya da oyuna ilişkin detaylar şuan için pek bizlere sunulmuş değil. Hatta oyun tam bir sır olarak saklanıyor. Geliştirme sürecini yine İsveçli ekip üstlenecek ve yayımcılığını EA yapacak. Ancak buna rağmen oyunun ne gibi bir oynanabilirlik sunacağına ilişkin tüm detaylar merak ediliyor.

Muhtemelen Unravel 2 tanıtımı ilk olarak E3 2016 fuarından da önce EA Play etkinliği sırasında duyurulacak. Duyuruyu yapacak olan firmanın EA olması ise elle tutulur bir oynanış videosu ya da geliştirme videosunun bizlere sunulacağına kesin gözle bakmamıza sebep oluyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir