Unravel Çıkış Tarihi Açıklandı

Unravel Çıkış Tarihi Açıklandı

Unravel oyunu EA Games ve Coldwood tarafından geliştirilen ve bir süredir oyun severlerin beklediği yapımlar arasında yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde yapılan bir basın toplantısı ise Unravel çıkış tarihi ne zaman sorularına yanıt oldu. Ortak açıklamayla beraber E3 Oyun fuarında tanıtılan oyunun çıkış tarihinin yanı sıra yeni oynanış videosu da oyun severlerle buluşmuş oldu. Birçok kesim tarafından merakla beklenen oyunun videosu ilk günden büyük bir ilgi gördü denilebilir.

E3 fuarında Martin Sahlin tarafından duyurulan ve tanıtılan oyun bazı detayları burada paylaşmıştı. Örneğin kreatif yönetmen olan Martin Sahlin oyunun oldukça heyecan verici bir yapım olduğunu o kadar etkileyici açıklamıştı ki birçok oyuncu sırf onun heyecanı yüzünden oyunu merak etmeye başlamıştı. Dolayısıyla oyun dünyasında büyük bir beklenti içine girilen yapımlar arasına girmeyi başarmıştı.

İsmi Yarny olan bir ip yumağıyla önümüze çıkan engelleri aşabilmek sizce ne kadar mümkündür? Bu oyunda tam anlamıyla amacımız bu ve geliştirmeleri halen daha sürdürülüyor. Oyunun arkasında EA Games gibi güçlü bir ismin yer alması ise çok sayıda oyuncuya beklenti vadediyor. Zira oyun basit bir oyunmuş gibi gözükse de hikâye modunun olduğu ve birbirinden aksiyonlu sahnelerin bizi beklediğini biliyoruz. Yayınlanan Unravel oynanış videosu fragmanı sayesinde oyunun hikâye moduna dair bazı ipuçları da bizlerle buluşuyor.

Unravel oyunu çıkış tarihi olarak 9 Şubat 2016 tarihinde bizlerle buluşacak. Aynı zamanda tüm platformlara çıkacak olan oyun PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için oynanabilir olacak. Kişisel beceri ve zeka kabiliyetlerini ön plana çıkaran oyun deneyimiyle Unravel oynamak oldukça keyif verici olacak gibi gözüküyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir