Ünlü GTA 5 Oyununun Televizyon Dizisi Çıkabilir

gta-5-dizi-mi-oluyor

Milyonların severek oynadığı GTA 5 ile ilgili yetkililerden gelen haber herkesi heyecanlandırdı. Yakında GTA efsanesi televizyonlarda dizi olarak karşımıza çıkabilir.

Engadget tarafından verilen bilgiye göre GTA 5 oyunun dizi olacak ve bu yönde bir Tweet atıldı. Sürekli bilgisayar versiyonun iptal edildiği hakkında bilgi vererek takipçilerini üzen oyundan gelen bu haber tekrar ilgiyi üzerine toplamayı başardı.

Yalnız GTA 5 dizisindeki şiddet öğeleri ne derecede olur onu bilemiyoruz. Söylenenlere göre 12 yaşındakilere hitap eden bir dizi olacağı söyleniyor. Rockstar Games tarafından gelen bilgiye göre bu proje sayesinde 5000 stajyere de istihdam sağlanmış olacak. Oyun yapımcılarının bu kadar stajyer çalıştırmasındaki amaç ise teknoloji takibini ve okunula bilirliğini artırmak olduğunu dile getirdiler. GTA 5 için yapılacak bu özel proje sayesinde, milyonlarca hayranı olan birçok oyun da aynı şekilde dizi yapımına başlayabilirler.

Türkiye’de birçok dizi ünlü romanlardan alıntı yapılarak televizyon dünyasına aktarılıyor. GTA 5 ise farklı bir yol izleyecek, oyunda geçen bütün sahneleri tam anlamı ile diziye uyarlayacaklar. Bu büyük projenin 2015 sonbahar aylarında başlaması planlanıyor. Bu dizi de eminiz milyonlarca kişi tarafından dikkatlice takip edilecektir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir