United Front Games’den Sleeping Dogs Patlaması!

Sleeping Dogs çıktığı anda itibaren piyasaya harika bir giriş yapmasıyla adından çokça söz ettiren bir oyun oldu. United Front Games, her ne kadar oyun yapımcılığı sektöründe yeni olsa da ilk kez Sleeping Dogs ile giriş yaparak yüksek başarı elde etti. Bu başarı sonrasında gözler United Front Games’e çevrildi ve ilk çıkışını yapmak için Sleeping Dogs’u seçmesinin ne kadar doğru alınmış bir karar olduğu firma tarafından kanıtlanmış oldu. Oyunun yayıncılığını Square Enix üstlendi . Enix’te yayıncılıkta gösterdiği başarıyı oyunun çıkış başarısına ekledi ve iki firma koordineli bir şekilde çalışarak oyunun piyasaya sunulduğu 2012 yılından bugüne kadar çok iyi satış yapabilmesini sağladı.

En son haberlere bakıldığında, oyunun yapımcılığını ve geliştiriciliğini üstlenen firmanın yeni oyun geliştirme konusunda çalışmaları olduğu gelen bilgiler arasında. Üzerinden çalışan yeni oyunun MMO tabanlı Triad Wars adında bir oyun olacağı söyleniyor. Bunun yanı sıra firma merakla bekleyenleri de düşünerek, Sleeping Dogs: Definitive Editionismi oyunu için yeni nesil HD sürüm yayınlama çalışmalarını hız kesmeden devam ettiriyor.

Gelecek yeni sürüm, hem grafiksel açıdan hem içerik açıdan çok büyük değişikliğe ve geliştirmeye gidilerek daha kapsamlı olması sağlanacak. Sleeping Dogs; PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacak. Oyunun tanıtım videosu;

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir