Uncharted: Fortune Hunter Mobil Oyunu

Uncharted Fortune Hunter Mobil

Uncharted 4: A Thief’s End oyununun çıkış yapmasına günler kala Sony bizlere sevindirici bir haber verdi. Mobil oyunların çığır açtığı günümüzde Uncharted mobil versiyonu sizin içinde heyecan yaratmıyor mu? O halde hemen play store üzerinden hem Android hem de iOS için sunulan Uncharted: Fortune Hunter mobil oyununu indirerek bu eşsiz maceraya ortak olabilirsiniz. Üstelik bunun size ana oyunun çıkmasıyla beraber birçok faydası da dokunacak. Şimdiye kadar hiç Uncharted deneyimi yaşamadıysanız sizin için son derece aksiyon dolu bir oyun içeriği sunulduğunu hatırlatalım. Üstelik bizzat Sony tarafından sunulan bu oyunun 200 ‘ü aşkın bölüme sahip olduğunu da belirtelim. Yani Uncharted 4: A Thief’s End çıkış tarihi geldiğinde siz henüz bunu bitirememiş olabilirsiniz.

Bir mobil oyundan beklentinizi fazlasıyla karşılayabilecek olan oyun aynı zamanda size Uncharted 4 hakkında da ipuçları sunuyor. Victor Sullivan tarafından rehberlik edilen bazı bölümlerde bulmacaların sırlarını çözmeye çalışırken saatlerin nasıl geçtiğini anlamayacağız. Aynı şekilde ana oyunla ilişkili bomba içeriklere sahip olduğundan da şüpheniz olmasın. Birazdan bu 200 bölümlük Uncharted: Fortune Hunter oyunu hakkında ne gibi ayrıntıların sizleri beklediğinden bahsedeceğiz.

Uncharted. Fortune Hunter Ana Oyun Senaryosuna Mı Bağlı?

Uncharted: Fortune Hunter aslında Uncharted 4 ile bağlantılı değil gibi gözüküyor. Fakat oyun içerisinde elde edeceğimiz başarı, geçtiğimiz bölümler ve çözüme ulaştığımız bulmacalar bize ana oyun çıktığında çeşitli özellikler sunacak. Uncharted 4: A Thief’s End çoklu oyuncu modu için geçerli olacak bu özellikler içerisinde birçok detay bulunuyor.

Sahip olacağımız özel kostümler en dikkat çekicisiyken, relic ve booster temin ederek oyun çıktığı gibi avantajı elimize geçirebiliriz. Uncharted 4 kadar sükse yapan bu sürpriz neredeyse son 1 yıldır dört gözle beklediğimiz oyun hakkında engin fikirlere yönelmemize sebep olacak gibi duruyor. Geç kalmadan yükleyip oyuna başlamanızı tavsiye ediyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir