Uncharted 4 Yeni DLC’si Lost Treasures İçin Fragman Yayınladı

Uncharted 4 Yeni DLC'si Lost Treasures İçin Fragman Yayınladı

Uncharted 4: A Thief’s End büyük bir oyuncu kitlesine hitap ediyor. Ancak bunun yanı sıra Uncharted 4: Multiplayer içinde aynı şeyleri söylemek mümkün. Her geçen gün daha da geniş bir oyun içeriğini bizlere sunmakta olan projenin geçtiğimiz günlerde duyurulan güncellemesini hatırlıyorsunuzdur. Bununla beraber Uncharted 4 v1.08 güncellemesi kayıtlara geçerek çok daha gerçekçi bir oyun deneyimini bizlere sunmayı amaçlıyordu. Bu bağlamda eklenecek olan haritalar, silahlar, kostüm ve diğer içerikler oyuna daha geniş bir heyecan katacaktı.

Uncharted 4 Lost Treasures DLC olarak duyurulan bu yamanın oyuna eklenmesi seriden de izler taşıyarak oyunu bambaşka bir noktaya taşıyor. Özellikle de Uncharted 2 ve Uncharted 3 oyunlarından aşina olduğumuz bir takım özellikler oyuna dahil oluyor. Genel yapısını bozmadan daha geniş bir oynanabilirlik sunabileceğini ise Uncharted 4 Lost Treasures fragmanı ile bizlerle paylaşıyor. Fragmanda oyuna dahil olacak tüm yenilikleri görebildiğiniz gibi oynanabilirlik bazında ne gibi özelliklerin dahil olacağını da öğrenmiş oluyoruz.

Uncharted 4: Lost Treasures DLC İçeriği

Tabi ki Uncharted 4: Lost Treasures DLC içeriği öncelikle oyunun versiyonunu 1.08 noktasına çekiyor. Oyunun daha stabilize olarak karşımıza çıkmasının yanı sıra hatalardan arınmış daha yüksek performanslara bürünmüş haliyle göreceğimiz de aşikâr. İçerik bazında da şu yenilikler bizleri bekliyor.

  • Yeni Harita

Sunken Ruins ismindeki yeni harita çoklu oyuncu için aktif oluyor.

  • Seviye Atlama

Daha önceki Uncharted 2 ve 3 oyunlarında olan seviye atlama sistemi oyuna dahil oluyor. Böylece relic kazanıp hediyeleri açmak mümkün olacak.

  • Yenilenen Ranked

Ranked Match sistemi tamamen olmasa da hatalı kısımları başta olmak üzere daha entegre çalışacak hale getiriliyor.

  • Yeni Mistik Güç

Path of Indra ismindeki yeni güç kullanılabilir hale geliyor.

  • Yeni Silahlar

Oyunda silah çeşitliliği zaten üst düzeyken birde Enforcer G26, Harbinger Sniper, Agarwal 40, P90 ve Arrowhead A3c isminde 5 farklı silah türü bizlere sunuluyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir