Uncharted 4 Ücretsiz İçeriklerle Oyuncuları Sevindirecek

Uncharted 4 Ücretsiz İçeriklerle Oyuncuları Sevindirecek

Uncharted efsanesi için son durak olarak nitelendirilen ve çıkışına bir hafta kalan Uncharted 4: A Thief’s End oyunu için gün geçmiyor ki yeni haberler gelmesin. Naughty Dog gerçek anlamda efsanevi bir proje yaratmanın haricinde geliştirmeleriyle ve proje yürütme şekliyle oyunculardan tam not almayı başardı. Hele de şimdiye dek gerçekleştirdiği bilgi paylaşımlarıyla gerçek anlamda bir final programı hazırlamışlar gibi gözüküyor. Fakat sürekli olarak oyuna ilişkin çarpıcı detaylarda sunulmaya devam ediliyor. Bunun en çarpıcı örneklerinden birisi Uncharted 4 güncellemeleri hakkında yapılanlar. Serinin son oyunu olarak bilinen, bunun yanında bir süredir Uncharted 5 söylentilerinin sıkça karşımıza çıktığı şu günlerde oyunun DLC noktasında sıkı bir destek alacağını öğrenmiş bulunuyoruz.

Haberi PlayStation Blog paylaşırken röportajda konuşan kişi Naughty Dog baş oyun tasarımcısı Robert Cogburn oldu. Gerçekleştirdikleri geliştirmeler sonucunda muntazam grafiklere, harika bir oynanabilirliğe, ölmeyen ve hiçbir zaman unutulmayacak bir Nathan Drake deneyimini üretmeyi başardıklarını vurgulamaktan kaçınmadı. Esas damga vuran sözleri ise oyunun alacağı DLC’ler ile ilgiliydi. Buna göre bu ay içerisinde çıkmış olacak Uncharted 4: A Thief’s End DLC dosyaları ilk olarak yaz aylarında gelecek. Yaz aylarında alacağı ilk genişleme paketinin ücretsiz olarak sunulacağı zaten sürpriz olmayan bir detaydı. Fakat herkesi şaşkına çeviren kısımda burada başlıyor. Neredeyse 7-8 ay boyunca sürecek olan güncelleme ve genişleme paketi yağmuru tamamıyla ücretsiz olarak sunulacak.

Uncharted 4 Güncellemelerinin İçeriği?

Çıkacak olan Uncharted 4 güncellemesi sayesinde oyuna birçok aktif detay eklenmiş olacak. Bunlar arasında yeni oyun modları ve yeni haritalar başı çekiyor. Aynı zamanda silah ve ekipman bazında da ciddi bir içeriğin ekleneceği söyleniyor.

Ücretsiz olarak sunulacak olan Uncharted 4: A Thief’s End güncellemeleri ise oyundan alacağımız hazzı bir üst seviyeye taşıyacaktır. Kaldı ki bu güzel haberlerle oyuncuların gözünde yer edinen Naught Dog gerek multiplayer gerekse senaryo moduyla oldukça iddialı bir yapım olduğunun sinyallerini veriyor. Yaklaşık bir hafta sonra Nathan Drake ile yeniden maceralara atılacağımız ise gerçekten heyecan verici.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir