Uncharted 4 İçin Yeni Bir Oynanış Videosu Daha

Uncharted 4 İçin Yeni Bir Oynanış Videosu Daha

Uncharted 4: A Thief’s End oyunu 2016 yılına damga vuracak. Bu bir gerçek olarak cebimizde dursun. Ancak daha çıkmadan yapacağı sükseyi hesaplamaya çalışıyor olmalı ki neredeyse gün aşırı oyunla ilgili yeni bir içerik oyun severlere sunuluyor. Özellikle video bazında fragmanlar ve oyun içi videolara ağırlık veriliyor. Bu bağlamda her ne kadar oyunun çıkışına kadar yayınlanacak olan son oynanış videosu olarak lanse edilse de Naughty Dog birkaç video daha paylaşacak gibi gözüküyor. Yayınlanan Uncharted 4 oynanış videosu oyun içi ayrıntıları bir kez daha gözümüze batırırcasına karşımıza çıkartıyor.

Oyunun serinin son oyunu olma söylentisi bir yandan, Uncharted 5 çıkabilir mi söylentileri diğer yandan etrafımızda dolaşırken tam anlamıyla oyuna hangi gözle bakacağımızı şaşırmış durumdayız. Bu konuda net bir açıklamanın ise stüdyo tarafından yapılmaması, aksine bu ikilemlerinde geliştiriciler tarafından ortaya atılması sorunun kaynağıdır. Geliştiricilerin farklı bir stüdyodan çıkacak bir Uncharted 5 heyecanlı olabilir söylemleri oyunun devamlılığı açısından gerçekten önemliydi. Ancak buna karşın firmaya yakın bazı ajanslar oyunun ısrarla serinin sonu olacağını ve bu yüzden isminin A Thief’s End olduğunu ima etmektedir.  Bu noktada ise oyuncuların hangisine kapılarak beklenti içine gireceği muamma olmaktadır.

Uncharted 4: A Thief’s End Ertelendi Mi?

Uncharted 4: A Thief’s End çıkış tarihi ertelendi söylentilerinden uzaklaştı. Artık neredeyse beklediğimiz sürenin sonundayız. Ortalama olarak 2 haftalık bir süreç daha geçtikten sonra oynayabileceğimiz oyun tüm platformlara aynı gün eş zamanlı olarak çıkacak. Bu bağlamda 10 Mayıs 2016 tarihi sabırsızlıkla bekleniyor.

Şuanda yalnızca Uncharted 4 çıkış fragmanı yayınlanmadı. Bunun haricindeki tüm içerik ve detay tanıtımları fazlasıyla yapıldı. Bu oynanış videolarının amacı ise bize göre ortamı ısıtmak. Şu sıralarda gelecek bomba bir Uncharted 4: A Thief’s End fragmanı oyuncuların heyecanını katlamaya yetecektir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir