Uncharted 4 İçin Yayınlanan Hikaye Fragmanı Büyüleyici

Uncharted 4 İçin Yayınlanan Hikaye Fragmanı Büyüleyici

 Uncharted 4: A Thief’s End oyunu gerçekten çok fazla oyuncunun beklediği yapımlardan birisi. Bununla kalmayıp Sony tarafından PlayStation 4 üzerine çıkış yapacak versiyonuna sunulan Türkçe destek gerçekten alışılmamış kadar büyük bir kitleye hitap etmesini sağlıyor. Sony tarafından hız kesmeden yapılan açıklamalar gerçekten muazzam bir oyunla karşılaşacağımızı kesinleştiriyor. Özellikle hikaye modunun efsanevi olacağından eminiz.

Uncharted 4: A Thief’s End oyunu hikaye modu kapsamında çok geniş bir oynanabilirlik vadettiğini fragmanlarla göstermişti. Daha öncede oldukça etkili bir hikaye videosu yayınlamalarına rağmen bu seferki videoda daha keskin detaylar yer alıyor. Bunların başında ise oyunun aksiyon yapısının ön planda tutulması ipi göğüslüyor. Hikaye bölümünde yaşayacağımız aksiyondan ufak ufak detayları bize sunan video, hır gürün bol olduğu bir Uncharted oyununun bizi beklediğini müjdeliyor.

Uncharted 4: A Thief’s End Ne Gibi Yeniliklere Sahip

Uncharted 4: A Thief’s End oynanış videoları kapsamında incelendiğinde gerçekten elle tutulur bir oyun olduğunu kanıtlıyor. Öyle ki şimdiye kadar görmüş olduğunuz birçok aksiyon oyunundan kat ve kat fazla içeriğe sahip olacak. En güzel farklılıklarının ise avantaja dönüşen gelişimlerle sağlandığını belirtmek istiyoruz. Naughty Dog stüdyosu en son çıkardığı The Last of Us oyunundan oldukça ibret almış gibi duruyor. Yapılan hataların hem grafiksel anlamda hem oynanabilirlik konusunda videolara yansımadığını söylemek mümkün.

Karakterlerin hikayeyle bağları, bireysel olarak oyundaki konumları, daha akıcı bir oyun dinamiği gibi detaylar serinin son oyunu olan Uncharted 4: A Thief’s End ile karşımıza geliyor. Türkiye’de ki oyunculara bir sürpriz ise PlayStation 4 Türkiye tarafından yapıldı. Uncharted 4: A Thief’s End fragmanı ile oyundan kısa bir Türkçe kesit görme fırsatı yakaladık.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir