Uncharted 4 Çoklu Oyuncu Modu Hakkında Gelişmeler

Uncharted 4 Çoku Oyuncu Modu Hakkında Gelişmeler

Uncharted 4 oyunu oyun dünyasına veda mı ediyor yoksa bizi büyülemeye mi çalışıyor anlamak mümkün değil. Serinin son oyunu olarak lanse edilen Uncharted 4: A Thief’s End oyunu şimdiye kadar oynadığımız en gerçekçi deneyimi bizlere sunuyor. Ayrıca Naughty Dog durup tüm gelişmeleri tek bir oyuna sığdırmayı planlıyor diyebiliriz. Öyle ki şimdiye kadar Uncharted çoklu oyuncu modu diye bir olguyla tanışmamıştık. Fakat artık bunun mümkün olabileceğini süren gelişmeler bizlere gösteriyor. Öyle ki Naughty Dog tarafından yapılan açıklamalar 2017 yılının ilkbaharına kadar Uncharted 4 ücretsiz DLC dosyalarıyla geçeceğini gösteriyor.

Onlarca farklı içeriği bizlere sunmaya hazırlanan stüdyonun geliştirme evresinde olduğu içeriklerin içinde yok yok denilebilir. Ancak tabi ki Uncharted 4 çoklu oyuncu modu hepsinin önünde geliyor. Şuan için net olarak Uncharted 4 versiyon yükseltme ile v1.08 seviyesine gelindiğinde eklenecek olan özel bir haritayla MP başlamış olacak. Tabi ki bunun yanında oyun içi çok farklı ekipmanların sunulacağını da bizzat geliştiriciler duyuruyor. Farklı içeriklerin tümünü bir araya getirdiğimizde Uncharted 4 ücretsiz içerik açısından en geniş yelpazeye sahip olan oyunlardan birisi oluyor.

Uncharted 4 Çoklu Oyuncu Modu Ne Zaman Çıkıyor?

Şuanda geliştiriciler tarafından da Uncharted 4 çok oyunculu mod çıkış tarihi belirtilmiyor. Ancak Uncharted 4 DLC çıkış tarihi ne zaman başlayacağını bizlerle paylaştıklarını söyleyebiliriz. Buna göre ilk yayınlanacak olan DLC önümüzdeki günlerde 29 Haziran 2016 tarihinde bizlerle buluşacak.

Peki yeni DLC dosyalarının oyuna neler katacağını merak ediyor musunuz? O halde ulaştırılan bilgiler neticesinde nelere sahip olacağımıza hep birlikte bakalım.

  • Yeni Haritalar
  • Çoklu Oyuncu Modu
  • Çoklu Oyuncu Moduna Uygun Haritalar
  • Yeni Silahlar
  • Yeni Ekipmanlar
  • Yeni Kostümler
  • Yeni Şapkalar
  • Yeni Güçlendirici
  • Yeni Karakter Tepkisi

Tüm bu yenilikler ve daha fazlası için Uncharted 4 içerik canlı yayını 28 Haziran 2016 günü 21.30 sıralarında resmi Twich kanalı üzerinden yapılacak.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir