Uncharted 4 Beta Tarihi Öne Çekildi

 uncharted 4

Uncharted 4 oyunu ilk fragmanıyla büyük bir ilgi uyandırmayı başarmıştı. Zira aksiyon dolu fragmanda adeta oyunun içinde kaybolduğumuz bir dünya mevcuttu. PlayStation 4 sahibi birçok oyuncu Uncharted 4: A Thief’s End oyunu için beklemede demek yanlış olmaz. Oyunun 18 Mart 2016 tarihinde çıkacağının haberiyle oyunculardaki heyecan dozajı en üst noktalara tırmandı. Artık neredeyse 3-4 aylık bir süreci kalan oyunun yakın zamanda ise kapalı beta süreci başlayacak.

PlayStation konsolunun en önemli silahlarından birisi olan Uncharted 4 oyunu kapalı beta ile oyuncuları büyülemeyi düşünüyor. Şuan için geliştirme aşaması devam eden oyunun hatasız bir oyun olarak çıkarılma çabası Sony tarafından daha önceden duyurulmuştu. Bu sebeple Uncharted 4 kapalı beta tarihleri öne alınarak düzeltmelere daha fazla zaman ayrılmasına karar verildi. Eşsiz bir macerayı bize yaşatacak oyunun kapalı betasının da birçok oyuncuya aksiyon dolu anlar yaşatacağını düşünüyoruz.

Uncharted: The Nathan Drake Collection paketi hem dijital olarak hem de kutulu versiyonuyla satışa çıkacağı için bu paket özel olacak. Bu pakete sahip olan oyuncularınsa bu kapalı beta test sürecine direkt olarak dahil olma hakkı bulunacak. İlk olarak Uncharted 4 kapalı beta tarihi 4 Aralık 2015 olarak açıklanmıştı. Sony yaptığı toplantılar sonrasında testin 3 Aralık 2015 Perşembe gününe alındığını duyurdu. Böylelikle hafta sonunu kapsayan daha kapsamlı bir test sürecinin imkânının doğacağı düşünülüyor.

Türkiye saatiyle 19:00 sıralarında başlayacak olan Uncharted 4: A Thief’s End beta testi yarın büyük bir ilgiyle karşılanacak gibi gözüküyor. Toplam 7 GB olan beta boyutuyla Uncharted 4: Thief’s End oyunu ne kadar iddialı olduğunu kanıtlar nitelikte. Eğer aksiyon oyunları için iddialı bir oyuncuysanız bu süreci kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/y1Rx-Bbht5E” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir