Uncharted 4: A Thief’s End’te Chloe Olacak Mı?

uncharted

Uncharted 4: A Thief’s End oyunu 18 Mart 2016 tarihinde Naughty Dog stüdyosu tarafından resmi olarak çıkış yapacak ve oyuncularla buluşacak. PlayStation 4 için geliştirilen oyun merakla bekleniyor. Oyunun kadrosu için birden çok açıklama yapıldı ve insanların aklında tek bir soru vardı. Uncharted 4: A Thief’s End kadrosunda, Chloe olacak mı? Chloe Frazer’dan biraz bahsetmek gerekirse, rolünün verdiği görevle bir çok kez oyun severlerin hayatını kurtaran bir karakterdi. Uncharted 2: Among Thieves oyununda ilk olarak oyun severlerle buluşan karakter oldukça da seviliyor.

Chloe Frazer daha sonra ki oyunlarda da karşımıza çıkmıştı. Charlie Cutter karakterini sakatlamasıyla bir oyundan erken çıkmıştı. Uncharted 4 oyunu beklenen bir oyundu ve oyunla ilgili çıkan haberler sürekli olarak takip ediliyordu. Oyun severler sürekli oyun için araştırmalar yapıyor ve tanıtım videolarını takip ediyorlardı. Geçtiğimiz hafta oyunu duyuran sayfaya bakıldığında açıklanan kadro görüldü ve oyun severleri üzdü diyebiliriz. Açıklanan kadroda Chloe Frazer ve Claudia Black ismi yok. Oyun severler üzülmüş olmalarının yanı sıra son derece şaşkınlıkla karşıladılar.

Henüz bu yönde bir açıklama gelmemesine rağmen oyuncuların severek oynamasının başlıca sebeplerinden olan alışılmış iki karakterin de olmaması üzücü. Oyuna karşı ilgi düşer mi bilemiyoruz ya da net bir açıklama olmadığı için bu yönde açıklama gelir mi tam olarak kestiremiyoruz. Umarız oyun severlerin birçok kez hayatını kurtaran ve alışılmış olan Chole Frazer’i Uncharted 4 oyununun devam eden serisi A Thief’s End’te görebiliriz. Bir başka teoriye göre ise Charlie Cutter ile arasında ki ilişkiden dolayı yeni kadroda olmaması ama tabii ki bunlar tamamen varsayım. Naughty Dog umarız bu konuda bir açıklama getirir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir