Uncharted 4: A Thief’s End Sonunda Hazır

uncharted 4

Uncharted 4: A Thief’s End oyunu 2015 yılından bu yana oyun severlerin dört gözle beklediği oyunlar arasında bulunuyor. Fakat oyunun garip bir biçimde ertelemeler konusunda rekora koştuğunu belirtmek gerekiyor. Bu durumu elbette ki yapımcı Naughty Dog şirketi de onaylamıyor. Fakat şartlar gereği bunu yapmak durumunda kalıyorlar. Olan ise oyunculara oluyor ve sürekli bir bekleyiş kalıyor. Normal şartlarda günümüzde Mart ayı içerisinde oyunu oynayabiliyor olmamız gerekiyordu. Çünkü ilk çıkış tarihi bile 2015 yılının son aylarıydı.

Uncharted 4: A Thief’s End oyunu için 2015 ne yazık ki çıkış için yeterli olmadı. Bunun üzerine üretici firma 18 Mart 2016 tarihini PlayStation 4 çıkış tarihi olarak güncelledi. Birçok oyuncuyu öfkelendiren bu erteleme haberi ise henüz başlangıçtı. Çünkü sonradan önce Nisan ayı içerisinde daha sonra ise nihai tarih olarak 10 Mayıs 2016 tarihlerine ertelendi. Bu yüzden oyunu bekleyen oyuncuların ciddi anlamda sabrının taştığını söyleyebiliyoruz. Ancak geçtiğimiz günlerde Naughty Dog resmi hesaplarından takımını tebrik ederek Uncharted 4: A Thief’s End oyununun geliştirilme işlemlerinin tamamlandığını duyurdu.

Uncharted 4: A Thief’s End Ne Zaman Çıkıyor?

Uncharted 4: A Thief’s End resmi çıkış tarihi olarak 10 Mayıs 2016 tarihinde netlik kazandı. Bu durumda oyunun son sürümüne de geçilmiş olduğuna göre artık seri üretim olarak hazırlanmaya başlandığını belirtmek gerekiyor. Artık neredeyse iki aydan daha kısa bir süre kalan oyuna PlayStation 4 sahipleri gün saymaya başlayabilir. Zira oyunda bizi bekleyen aksiyon serinin en iyisi olacak. Çok sayıda Collection paketi düzenlenen oyuna oyuncuların büyük bir ilgi göstereceği düşünülüyor.

Nathan Drake ile başlayacağımız macerada Samuel Drake ve Victor Sullivan’ı da yanımıza alarak maceradan maceraya atlayacağımız üstün bir oyun deneyimi bizi bekliyor. Uncharted 4: A Thief’s End çıktı haberinin ardından uzun bir süre herkesin PS4 başına kilitleneceğinden ise eminiz. Çünkü serinin son sürümünün keyfi aralıksız ve kesintisiz olarak bizleri büyüleyecek gibi duruyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir