Uncharted 4: A Thief’s End Eşyaları PlayStation Gear’da

Uncharted 4; A Thief's End Eşyaları PlayStation Gear'da

Bildiğiniz gibi PlayStation Gear üzerinden bazı figürler ya da özel eşyalar temin etmek mümkün. Bu noktada Uncharted serisinin yeni oyunu olarak çıkış yapacak olan A Thief’s End ile heyecan dozu da yükseliyor. Uncharted 4: A Thief’s End oyunu büyük ihtimal oyun dünyasına çıkış yapacak olan son sürüm olarak duyurulmuştu. Bunun haricinde geliştiriciler arasında bulunan ve Naughty Dog stüdyosu çalışanı bir kişinin yaptığı Uncharted 5 açıklaması ilgi çekmişti.

Uncharted 4: A Thief’s End koleksiyon eşyaları büyük bir ilgi görmeye başladı. Bunun nedeniyse oyunun gerçekten geniş bir kitleye sahip olması ve buna nazaran efsaneleşmiş karakterlere ve aksiyon figürlerine ulaşabiliyor oluşumuzdur. Nathan Drake karakterinin maceralarını konu alan oyunun A Thief’s End figürlerinin yanı sıra ciddi bir içerik zenginliğine sahip olduğunu belirtelim. Bunlar arasında gerek giyim gerekse çıkartma olarak satın alabileceğiniz, oyunda önemli sayılabilecek detayları yansıtan çok nadide parçalar bulunuyor.

PlayStation Gear Nedir?

Uncharted 4: A Thief’s End koleksiyon parçaları satılmaya başlandıktan sonra birçok kişinin ilk defa duyduğu PS Gear bir kez daha gündeme geldi. İlk defa duyan oyun severlere bu konuya açıklık getirmek için bilgi vermekte fayda var. Sony tarafından geliştirilerek desteklenen bu platform online bir mağaza olarak hizmet veriyor. Ancak tamamen koleksiyonculara yönelik bir satış yapıldığını belirtelim. Yani sevdiğiniz oyunlara ve serilere dair figürlerin, tshirtlerin, aksiyon çıkartmalarının, diyaloglarının ve benzeri eşyaların ulaşılabileceği bir platformdur.

Sony güvencesinde sunuluyor olması ürünlerin kalitesinin tartışmaya kapanmasında büyük bir etki olarak görülüyor. Aynı zamanda Uncharted 4 koleksiyon eşyaları haricinde birçok serinin ürününe de rastlamanız mümkündür. Bunlar arasında Call of Duty, Bloodborne, The Order, Assassin’s Creed gibi oyunlar dikkat çekiyor. Geniş ürün yelpazesi size yönelik bir ürünün de karşınıza çıkabilme ihtimalini güçlendiriyor. Ulaşmak isterseniz gear.playstation.com adresinden giriş yapabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir