UFC Oyununda Mike Tyson Efsanesi

UFC Oyununda Mike Tyson Efsanesi

UFC oyunu EA Sports tarafından geliştirilen ve dövüş oyunlarını seven oyuncuların en çok ilgi gösterdiği yapımlardan birisidir. Serinin en yeni UFC oyunu ise 2016 yılının bahar aylarında bizlerle buluşacak. Büyük bir kitle tarafından daha şimdiden geri sayımın başladığı oyunda ringlerde kendimizi göstermenin vakti geldi. Hatırlayacağınız üzere efsaneleşmiş dövüş ritüellerini oyunlara ekleyerek farklı bir deneyim sunan geliştirici firma daha önceden de bu şekil haberlerle sükse yapmayı başarmıştı.

Bir önceki UFC oyununda Bruce Lee bize muazzam bir oyun deneyimi yaşatmıştı. Bununla birlikte bir süredir UFC çıkış tarihi kadar çok konuşulan durumda bu oyunda bize hangi efsanenin sunulacağıydı. UFC Mike Tyson güncellemesi birçok kişinin aklına gelse de netlik kazanmadığı için bir anlam ifade etmiyordu. Gelen açıklamaya göre ünlü sporcu Mike Tyson yeni UFC oyununda boy gösterecek.

UFC 2 oyunu çıkış tarihi kesinleşmemiş olsa bile erken sipariş yöntemi şuan için aktif durumda. Buna ek olarak oyuna erken siparişle sahip olacak oyuncuların avantajları arasında Mike Tyson ile daha önceden oynamak gibi detaylar var. Dolayısıyla oyunu almayı düşünüyorsanız şimdi tam sırası denilebilir. UFC Mike Tyson fragmanı birçok dövüş oyunu severi muhtemelen etkileyebilecek içeriğe sahip. Oyun içindeki duruşu, hareketleri ve karizmasıyla muhakkak oynamak isteyeceğiniz bir karakter olduğunu belirtelim. Eğer erken sipariş vermezseniz normal oyunun kariyer modunda belirli bir seviyeye eriştikten sonra bu karaktere sahip olabileceksiniz.

UFC 2 en güçlü dövüşçü sıfatını almayı başaran Mike Tyson haricinde farklı sporculara da erken sipariş yöntemi sayesinde erişim kazanabilirsiniz. Örneğin Kazushi Sakuraba ve Bas Rutten bunlardan birkaçı. Eğer EA Access hesabınız varsa %10 indirimle UFC satın al seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir