Uçan Ejder Online

Uçan Ejder İnceleme

Çin oyun firmalarından Elex, Uçan Ejder Online’i Türkçe dil seçeneği ile oyun severlere tanıttı. Browser üzerinden oynanabilen MMORPG oyunlarından olup Legend Online’a benzerlik göstermektedir. Başlangıçta seçtiğiniz karakterinizi geliştirerek iyi yerlere getirmeye çalışırken sahip olduğunuz Ejderha yumurtasını da korumakla mükellefsiniz.

Korumak görevli olduğunuz yumurtalardan zamanla Ejderhalar çıkıyor ve savaş dünyasında sizinle sırt sırta savaşıyorlar. İlk etapta güçsüz olan bu ejderhalar zamanla büyüyerek daha dehşet verici görüntüye sahip oldukları gibi güçleri de aynı oranda artarak ölümcül oluyorlar.

Uçan Ejder Online’da 3 çeşit sınıf yer alıyor. Avcılar ok konusunda uzmanlar, savaşçılar kılıçları çok iyi kullanıyorlar, usta sınıfı ise yaptığı büyüler ile düşmana korku salıyor. Birçok online oyundaki gibi PVP, PVE modları yer alıyor, tek başınıza bu dövüşlere katılabileceğiniz gibi ekibinizle de savaşmanız mümkün. Her gün düzenli olarak size verilen görevi başarırsanız hediyeler ile ödüllendirilirsiniz.

MMORPG oyunlardaki zindanlar, klanlar ve savaşlar dışında ilginç şeyler de yer alıyor. Mesela farklı bir oyuncu ile evlilik yapabiliyorsunuz. Böylece evlendiğiniz kişinin gücünden ve özelliklerinden yararlanarak kendinizi geliştirme şansınız oluyor. Tarla alarak ektiğiniz ürünlere göre çeşitli eşyalar ve puanlar kazanmanız da mümkün.

Uçan Ejder Online farklı oyun modları ile web tabanlı olarak oynayabileceğiniz ender oyunlardan birisidir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir