Ubisoft Yeni Oyunlar Sunmaktan Vazgeçmiyor!

Oyun sektörünü ve yapımcılarını takip edenlerin yakından bildiği bir marka olan Ubisoft, oyun sunmaya hiç hız kesmeden devam ediyor. Malum bir çok oyun yapımcısı genel olarak bazı temel oyunlarını sunar ve bu oyunlar üzerine ilerler. Ubisoft ise, bir çok farklı oyunu sunuyor ve üstelik tüm bu oyunları geliştirme aşamasında hiç bir aksama yaşamadan hareket edebiliyor. Nitekim son günlerde yeni bir oyunun daha duyurusunu yapması oyuncuları daha da heyecanlandırdı.

Ubisoft’dan Yeni Oyun Yolda

Aslında Ubisoft tarafından yapılan direkt olarak bir duyuru söz konusu değil. Gerek yapılan ufak araştırmalar, gerekse de duyumlar ve incelemeler neticesinde Ubisoft firmasının yeni bir oyunun hazırlık aşamasında olduğunu düşünmeden edemiyoruz. Öyle ki, Ubisoft tarafından geçen günlerde yayınlanmış olan bir iş ilânı mevcut. Bu iş ilânına göre yeni bir oyun serisi hazırlanmakta. Bu hazırlanan yeni oyun serisinde çalışmak üzere ise profesyonel seviyede yetgin kişiler aramaktalar. Doğal olarak bizlerde hemen yeni bir oyun heyecanının, üstelik seri oyun heyecanının Ubisoft tarafından kısa süre içerisinde açıklanacağını beklemeye başlıyoruz hemen. Ne yazık ki ilân detayında pek fazla oyun bilgisi olmadığı için şuan bizimde bilgimiz yok denecek kadar az içeriği hakkında.

MMMO Games Türkiye olarak Ubisoft’u ve yeni oyun serisi ile ilgili tüm gelişmeleri, haberleri sizler için takip ediyoruz. Bu yeni ve heyecan verici oyun serisi ile ilgili tüm gelişmeleri sitemiz üzerinden ilk olarak siz takip edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir