Ubisoft, GamesCom 2016 Listesini Duyurdu

ubisoft

Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenecek olan GamesCom 2016 tüm oyun severler ve oyun dünyası için büyük bir anlam ifade ediyor. 17-21 Ağustos 2016 tarihlerinde gerçekleşecek olan oyun fuarının tüm oyun geliştiricilerini, büyük firmaları ve oyuncuları bir araya getireceğinden eminiz. Bizde ekran başında Köln’de olamasak bile tüm konferansları takip etmeye çalışacağız. Dolayısıyla orada olup birçok deneyime sahip olmak varken buradan olaylara hakim olmaya çalışmak biraz zor. Çünkü Square Enix geçtiğimiz hafta gerçekten yoğun bir programla etkinlikte yer alacağını belirtti. Şimdiye dek aynı sunumu yapmayan firmaların arasında sessizliğini bozan ikinci isim ise Ubisoft oldu.

Ubisoft GamesCom 2016 oyunları arasında beklediğimiz yapımlara rastladığımızı söylemek gerekiyor. Ancak bunun ötesinde beklenmedik tanıtımlarda konferansın bir parçası olacak. Bu bağlamda Ubisoft şaşırtmayı sevdiğini bir kez daha göstermiş oluyor. GamesCom 2016 Ubisoft standı gerçekten en ilgi görecek stantlar arasında olabilir. Bunun sebebi ise majör olarak kabul edeceğimiz A kalite oyunlarda çığır açmış olması. VR destekli sunacağı oyunların aynı zamanda konferans boyunca ziyaretçilere oynanabilir olarak sunulması müthiş bir gelişimin ayak sesleri.

Ubisoft GamesCom 2016 Oyun Listesi

Ubisoft tarafından GamesCom 2016 festivalinde birçok oyun bizlerle buluşacak. Şu sıralar en çok ilgiyi ise VR yani sanal gerçeklik desteğiyle sunulacak oyunlar çekiyor.

  • Stark Trek: Bridge Crew (VR)
  • Eagle Flight (VR)

Tabi VR oyunlar ilgi çekse de normal sunum gerçekleştirecek oyunlar arasında da birçok alternatif oyunun bulunduğunu söylemeden geçmeyelim.

  • Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands
  • Watch Dogs 2
  • South Park: The Fractured But Whole
  • Just Dance 2017

Hatırlatmakta fayda gördüğümüz bir diğer ayrıntının ise Just Dance 2017 oyununun yalnızca fuarın Friends & Family bölümünde olacağını vurgulayalım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir