TWD: Michonne Final Bölümü Geldi Çattı

TWD; Michonne Final Bölümü Geldi Çattı

The Walking Dead: Michonne oyunu geçtiğimiz yıl duyurulan ve Telltale Games tarafından geliştirilen bir uyarlamaydı. Ekranlarda büyük bir başarıya imza atmış TWD ile kıyaslandığında oyunlarla arası olmayan dizi fenomenlerine bile çekici gelen bir yapım olduğunu düşünmek çokta zor olmasa gerek. Durum böyleyken Telltale olaya fazlasıyla hakim davranarak oyuna dair birçok detayı önceden açıklanmıştı. Buna göre oyun 3 sezondan oluşacak ve devam eden bir hikâye konseptiyle oyun severlerin beğenisine sunulacaktı.

İlk bölümle beraber başlayan The Walking Dead: Michonne büyük bir etki yaratarak oyuncuları kendisine çekmeyi başardı. Bir çırpıda geride bırakılan oyunun ikinci bölümünün yayınlanmasına kadar geçen süre ise büyük bir merakla beklendi. Çünkü ciddi bir biçimde hikâyeyi tamamladığınızda yeni gelecek olan DLC büyük bir sabırsızlık yaratıyor. Beklenen güncelleme ise hatırlayacağınız üzere 29 Mart 2016 tarihinde çıkış yaptı. Bu bölüm içinde muntazam bir hikâye sürüp gelirken artık oyunun sonuna da bir hayli yaklaşıldığı biliniyordu. Bu noktada Telltale Games tarafından yapılması beklenen açıklamayla bölüm sayısının artıp artmayacağı belirlenecek şeklinde düşünceler hakim olmaya başladı. Fakat gelen duyuru yalnızca tarih odaklıydı.

The Walking Dead: Michonne Final Bölümü Ne Zaman Çıkıyor?

The Walking Dead: Michonne What We Deserve DLC olarak çıkacak son bölüm 26 Nisan 2016 tarihinde yani önümüzdeki hafta bizlerle buluşacak. İkinci bölümü şimdiden bitirmiş olanları derin bir heyecana savuracak olan bu haber gerçekten birçok kişiyi de merak duygusunun içerisinde kaybolmaya sürüklüyor.

Tam bu noktada stüdyonun yaptığı açıklamalar ise bunu daha da şiddetlendiriyor. Oyunun finaline dair birçok farklı hikâyenin var olduğunu söyleyen geliştiriciler daha önceden yaptığınız seçimler, oyunun ilk iki bölümünde oyunun hikâyesine verdiğiniz yön finalin belirlenmesinde önemli bir etken oluyor. Yani oyunun sonunda kimin yaşayıp yaşamayacağına bir anlamda verdiğiniz kararlar sebep olacak. TWD: Michonne Episode 2 videosu da Telltale tarafından dün itibariyle paylaşıldı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir