TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK LEAGUE OF LEGENDS 2014 BULUŞMASI

11 Ekim 2014 tarihinde Maslak Black Box’ta gerçekleşmesi beklenen League of Legends Festivali’ne hazır mısınız? Türkiye Büyük Final’i, ülkemizde gerçekleştirilen en büyük eSpor etkiliğidir. Yapılacak olan festivalde gün boyu sınırsız eğlence ile birlikte hediyeler, oyunlar ve yarışmalarla organize edilmiş harika bir gün sizleri bekliyor!

Festival olarak adlandırılan bu yeni etkinlikteki amaç, beraber oyun oynama bahanesiyle tanışıp sohbet etmek ve kaliteli vakit geçirmektir. Oyuncuların hayalini kurduğu muhteşem buluşmayı organize eden firma, bu çalışmadan ötürü hissettikleri memnuniyeti açık bir dille belirtti.

Festival süresince profesyonel takım ve riotçularla tanışıp sohbet edip gün boyu eğlencenin dorukta olduğu bir gün geçirebileceksiniz. Festivalde düzenleneceği açıklanan etkinlik ve ödüllü yarışmalardan bazıları aşağıdaki gibidir:

-Şampiyon ve kostümlerin açık olduğu 40 bilgisayarlı oyun alanı

-Hediyeli Çark-ı Teemo

-Ziggs ile Seksek Bombası oyunu

-Bilgi, seslendirme ve cosplay yarışmaları

-Ashe ve Yaylım Ateşi oyunu

-Riotçularla ARAM ve soru-cevap

-Graves ile Hızlı Tetik oyunu

-En sevilen oyun silahlarıyla poz verme imkanı sunan fotoğraf alanı

Eğlenceyi en iyi şekilde hissettirecek League of Legends Festivali’nin biletleri 15 Eylül tarihinde Biletix’te satışa sunulacak, ayrıca isteyen arkadaşlar festivalin ayrıntılarına bu linkten ulaşabilirler..

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir