Türkçe Halo Oyunu Tanıtıldı

turkce-halo-tanitildi

Çoğunlukla mobil cihazlar üzerinden oynanan oyunlar üzerine yapılan çalışmalarıyla tanınan HALO bombayı patlattı. Hem strateji hem de aksiyon tarzında olan oyunun Türkçe versiyonu yayınlandı. Türkçe versiyonun yayınlanmasıyla oyuncuları tarafından çok büyük ilgi gördü. Bunların yanı sıra oyun içerisinde ki Türkçe versiyon ile gelen diğer güzelleştirmeler de oyuna ayrı bir renk katarak oyuncularını oyuna daha fazla bağladı.

Yaklaşık olarak 200’den fazla mobil cihaz oyunu ile ortaklığı bulunan HALO Digital, oyunları Türkçe olarak oyuncularıyla buluşturmak için ilk önce Fruit Heroes efsanesini seçerek yola başladı. İlk efsaneden sonra kendisini daha da geliştirerek birçok oyunu Türkçe yaparak oyuncular tarafından çok daha fazla sevilmeye başlandı.

Fruit Heroes efsanesinin tüm oyuncuları tarafından sevilen en büyük özelliği güçlendirilmiş seviyelerdir. Oyun içerisinde kazandığınız her savaştan sonra karşınıza gelen yaratığın, kralların diğerlerinden daha güçlü olması oyuncuları oyuna daha fazla bağlıyor. Oyun içerisinde kazandığınız savaşlar sonrasında boss savaşlarında karşınıza çıkan zorlu patronları yenmek belki de günlerinizi alıyordu. Ayrıca oyun içi dil olarak sadece İngilizce olması oyunu ayrı bir zor yapıyordu.

HALO tüm oyunu Türkçe haline getirerek oyuncularını dil sorunundan kurtardı. Fruit Heroes oyunu içerisinde yapmanız gereken en önemli şeylerden bir tanesi sizler için tuzak olarak kurulan mayınlara basmayın. Sizlerin düşmanları tarafından bombalanıp ölmeden yolunuza devam edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir