Türk Yapımı ZULA Açık Betası Yolda

zula-acik-beta-pazar-gunu-geliyor

Türk yapımı oyunlardan olan ZULA’nın haberini sizlere iletmiştik. Madbyte Games aracılığı ile geliştirilen oyunun artık açık betası geliyor. Zula oyununun MMOFPS türünde çığır açacağı belli, güzel efektleri ile kapalı betayı geride bıraktık, aslında çok uzun zaman olmadı ama böylesi daha iyi olacak.

Lokum Games’in yayınlamış olduğu Zula, yarından itibaren açık betaya başlıyor. Ekim tarihi başlarında kapalı beta süreci ile beğeni kazanan oyunun açık betası da heyecan içinde bekleniyordu. Zula oyununa kapalı betada destek veren sevenlerine de bir kıyak yapmaya hazırlanıyor.

Eğer siz de Zula oyununun kapalı betasında yer aldıysanız 22 Şubat tarihini beklemek zorunda değilsiniz, 2 gün önceden yani Cuma’dan itibaren açık betaya giriş yapan ilk oyunculardan biri olmaya hak kazandınız demektir. Tabi, kapalı beta avantajları sadece bununla sınırlı değil, Özel atmaca bıçağının sahibi olacaksınız, KBT simgeleri ise kapalı beta kullanıcılarına hediye olarak iletilecek.

Ülkemizdeki ilk FPS oyunu olan Zula’ya katılmak için ana sitelerinden kayıt yaptırabilirsiniz, oyunu denedikten sonra ayrıntılı bilgiyi sizlerle de paylaşacağız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir