Türk Yapımı Oyun Voidrunner Greenlight’ta

Türk Yapımı Oyun Voidrunner Greenlight’ta

Türk yapımı Voidrunner, Unrel 4 Engin kullanılarak yapılan harika bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Uçmayı seviyor musunuz? Peki ya reflekslerinize güveniyor musunuz? O zaman bu harika grafiklere sahip uçuş oyunu tam size göre. Oyunu görünce, vay be, bunu bizimkiler mi yapmış? Diye soracaksınız. Voidrunner artık Steam Greenlight’ta bizlerin desteklerini bekliyor.

Voidrunner oyununda ilk olarak basit uçuşlar yapıyorsunuz, 70 haritanın bulunduğu oyunda zamanla çok zorlanabilirsiniz. Oyunun Hardcore modlarında yarışarak gerekli puanları toplayıp en zor mod olan Wanderer’de yeni haritaları açmak için kullanmanız gerekecek. Seviye ilerledikçe oyun modları zorlaşıyor, ayrıca araçların hızlarında artış meydana geliyor, oyun esnasında karşınıza birçok engel çıkacak, zorlu modlarda bu engeller o kadar fazlalaşacak ki, neye uğradığınızı şaşıracaksınız.

2015 yılının sonlarında bizlerle olacak oyun birçok oyun konsolunda oynanabilecek. Hatta, sanal gerçeklik kiti olan Oculus Rifti bile destekleyeceği söyleniyor. Oyunu LAN bağlantısı ile multi olarak arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz gibi Online olarak oynama şansınız da olacak.

Voidrunner Alfa sürecinde, zamana ve önünüze çıkan engellere karşı yarışacaksınız, ayrıca hız testleri, ufak bulmaca çözmeler gibi eğlenceli şeyler olacak. Beta sürümünde ise online, Lan gibi çeşitli alanlarda oynayabileceksiniz. Her yeni bölümde değişik uçaklar, hızlı yarışlar ve heyecan dolu anlar sizi bekliyor olacak. Oyun her ne kadar konsol tipi olsa da online versiyonu da oldukça heyecanlı olacak gibi görünüyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir