Türk Yapımı Beat The Game

Türk Yapımı Beat The Game

İnternet ile tanışmanızın başlangıcı 2000 yılının başlarına dayanıyorsa Cemre Özkurt’a ait olan animasyon oyunlarından çok fazla bilginiz olmasa gerek. Animasyon oyunlarıyla ilgilenen San Francisco’da şirketini kuran Cemre Özkurt’un Türk yapımı Beat The Game adlı oyunu çok yakın bir zamanda PC ve MAC cihazlarını kullanan kişiler tarafından da kolaylıkla oynanabilecek. Yoğun olarak müzik ve macera içeren oyunun ilk oyun içi görüntülerinin fragmanları geçtiğimiz haftalarda yayınlandı.

Oyunu oynarken yapacağınız işler oyunda ki karakteriniz ile yeni sesleri keşfederek yolunuzda devam etmenizdir. Sizin karakteriniz üzerinde kendiliğinden bulunan ses kaydetme cihazınızı kullanarak duyacağınız tüm sesleri kaydedip diğer duyduğunuz sesler ile karşılaştırmanız gerekiyor. Oyunu oynadığınız süre zarfı boyunca kaydetmiş olduğunuz tüm değişik sesleri birleştirerek güzel bir parça, müzik ortaya çıkarmaya çalışıyorsunuz.

Beat The Game oyunu müzik ile ilgilenenlerin ve daha çok macera arayanlar için yapılmış bir oyundur. Müzik ile ilgili olan kişilerin değişik sesleri kullanarak ortaya güzel bir eser koymaları oyunun yöneticilerini ve diğer oyuncuları da etkilemektedir. Ayrıca oyun içerisinde değişik sesleri kaydederek birleştirdiğiniz müzikleri internet üzerinden oyunun sitesine paylaşarak diğer Beat The Game oyuncularına paylaşarak onlarında neleri nasıl yapacağı konusunda yardım etmiş olabilirsiniz. Macera severleri ve müzikçileri yakından ilgilendiren oyun çok yakın bir zaman dilimi içerisinde PC’lerinize uyumlu bir şekilde satışa sunulacaktır.

Beat The Game Trailer Turkce from Cemre Ozkurt on Vimeo.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir