Türk Oyunu Voidrunner, Muhteşem Bir Video İle Karşınızda

Voidrunner

Türk yapımı oyunların sayısı her geçen gün hızla artıyor. Bunları duyurmanın ve oynamanın ne kadar gurur verici olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü geniş bir zaman diliminde sürekli olarak farklı oyunları oynadık ancak hiç Türk yapımı oyunlar başarıya ulaşamadı. Belki de şuan bulunduğumuz konumda FarCry oyununun başarısının teşvik etmesi büyük bir etkendir. Türk yapımı VoidRunner ise umut vadeden grafiklerle oyun severlerin beğenisine sunuluyor.

Henüz çıkış tarihi kesinleşmeye VoidRunner temel anlamda zorlu parkurların içinden sağ salim çıkmaya dayalı. Gözünüze kolay mı geldi? Hiç düşündüğünüz gibi kolay bir oyun söz konusu değil. Çünkü kullandığınız araçla çok zorlu parkurlarla karşılaşacaksınız. Aynı zamanda sizi zorlayan parkur dışında misafirlerinizde var. Güçlü rakiplerinizi egale etmeniz onların sizi etkisiz hale getirmemesi açısından çok önemli. Şimdiye kadar yayınladıkları fragman ile büyük beğeni toplamışlardı. Karşımıza ikinci tanıtım videolarıyla çıkarak ne kadar gelişmiş bir iş yaptıklarını bir kez daha gösterdiler.

İstanbul’da yer alan Reality Arst stüdyolarında yapımı halen daha devam eden ve her gün geliştirilen oyun yakın zamanda satışa sunulacak. Geçtiğimiz günlerde Green Light üzerinden yapılan oylamada geçer notu almaya hak kazanarak Steam kapılarını açmıştı. Steam üzerinde aktif olacak olan oyunun yakında Kickstarter ile bütçe toplamaya başlamak için destek araması bekleniyor.

Unreal Engine 4 ile geliştirilen oyunda grafiklerin kalitesi tartışılmaz olmuş. Oyuncuların tüm refleks değerlerinden oyun içinde bir pay görebilmek mümkün. Gerçekten başarılı bir Voidrunner oyunu için reflekslerinizi çok iyi kullanıyor olmanız gerekiyor. Karşınıza ne çıkacağını ve ne zaman çıkacağını hiçbir zaman kestiremiyorsunuz. Tahmin edemeyeceğiniz değişken haritalar, farklı engeller ve üst düzey bir oyun düzeneğiyle Voidrunner çok yakında sizlerle.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir