Trove Alfa Testine Başlıyor!

Minecraft benzeri bir MMO oyunu olarak karşımıza çıkan Trove’un yapımcısı Trion Worlds, alfa testi için oyunculara davetiyeleri göndermeye başladı. Reddit üzerinden Trion geliştirici ekibi oyuncuların Trove’a nasıl dahil olabileceklerini açıklayan bir duyuru yayınladı. Bu duyuruya göre Trove’un beta aşamasına dahil olabilmek için 5 dolarla 2.500 dolar arası bir ücret ödememiz gerekiyor.

Destek paketi adı altında birçok ödeme seçeneği oyunculara sunuluyor. Minimum 5 dolar ödeme yapılabiliyorken maksimum 2.500 dolar bağış yapılabiliyor. Tabii sadece iki seçenek bulunmuyor 5, 20, 50, 100, 200, 1.000 ve 2.500 dolarlık farklı paketlerin içerisinden dilediğinizi seçerek çeşitli özelliklere sahip olabilirsiniz. Ödenen ücrete oranla oyunculara farklı özellikler sunuluyor. Trove destek paketlerinin tümünü görmek veya satın almak için burayı tıklayın.

Henüz çok yeni olan bu oyunun Minecraft’tan esinlenildiği aşikar ancak arkasında Trion Worlds gibi büyük bir yapımcının bulunduğu düşünülürse geleceği parlak görünen bir oyun. Trove hakkında daha detaylı bilgi almak için burayı tıklayarak oyunun resmi internet sitesini ziyaret edebilir yada aşağıdaki oyun tanıtımını izleyebilirsiniz.

Trove Oyunu Resmi Tanıtım Videosu:

6 comments

    1. Oyunun çıkış tarihi henüz belirlenmedi ancak betaya katılmak için dilerseniz aşağıdaki adresten kaydınızı yaptırabilirsiniz. Böylece beta başlamadan önce size mail yoluyla bildirim gelecektir.

      Trovegame.com

      İyi oyunlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir