Travian Kingdom

travian kingdoms

 Travian Kingdom oyunu dünya çapında bir üne ulaşmayı başarmış ve prestijli strateji ve savaş oyunları listelerinde en üst sıralarda yer almıştır. Şimdiye dek milyonlarca kullanıcıya kendi imparatorluğunu kurma ve diğer imparatorluklara karşı savaşma şansı veren oyun, benzersiz oynanış dinamikleriyle eskiden çok revaçta olan birçok oyunu tarayıcı üzerinden aratmayacak niteliklere sahip.

Bu anlamda Travian Games GmbH şirketi tarafından geliştirilen oyunun üstün bir oynanabilirliğe sahip olduğunu belirtmek yanlış olmayacaktır. Grafik açısından bilgisayar için geliştirilmiş strateji oyunlarıyla aynı seviyede gösterilen tarayıcı oyunu bunun yanı sıra oynanabilirlik olarak tarayıcı oyunundan çok daha fazlasını vadetmektedir. Travian Kingdom online oyunu sayesinde milyonlarca düşmana korku salarak üst düzey bir maceraya atılmak ücretsizdir. Free2Play olarak oynanabilen oyunda kendi krallığınızı inşa edin ve karşı krallıkları yağmalamaya başlayın.

Travian Kingdom Nasıl Oynanır?

Travian Kingdom nasıl oynanır diye merak eden oyunculardansanız oyunun asıl amacının kendi krallığınızı güçlendirerek gelen saldırılara karşı savunma yapmak olduğunu belirtelim. Elbette saldırılar düzenleyerek daha güçlü bir imparatorluğun temelini atmış olursunuz. Cermenler, Romalılar ya da Galyalılar arasından seçeceğiniz bir ırkla oyuna başladıktan sonra köyünüzün ilk binalarını inşa ederek hemen geliştirme işlemlerine başlarsınız. Ardından yapacağınız gelişimler sizi bambaşka bir çağa sürükleyecektir.

Travian Kingdom online oyunu ile gerçek düşmanlarınıza karşı savaşmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Aynı zamanda dört farklı hammadde seçeneğini düşmanlarınızla bölüşmeden önce onlarla savaşmaya ne dersiniz? Haritaya yayılan imparatorluğunuz onlar için korku doğururken siz başarının ve zaferin ayak sesleriyle köyünüzden bir imparatorluk yaratmanın haklı gururunu yaşayabilirsiniz. Savaşlardan alacağınız ganimetler Travian Kingdom oyunu için en önemli gelişim kaynağınız olacak. Bu yüzden gelişim şemanızı barıştan yana değil savaştan yana kurmanız yararınıza olacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir