Travelling Millionaire İnceleme

Travelling Millionaire

Travelling Millionaire oyunu mobil oyun dünyasında büyük bir çalkantı yaratmayı başardı. Dünyanın en çok oynanan mobil oyunları arasına girmeyi başaran yapım hakkında birçok güncellemeye şahit olduğumuzu söylemek gerekiyor. Kutulu masa oyunları arasında bulunan Monopoly ile benzerlikler taşıyan ve hatta birçok kişiye göre online versiyonu olan oyunda başarı sizin stratejilerinize göre geliyor. Paramanya adıyla Türkçe dil desteğine kavuşan oyun Türk oyuncular tarafından fazlasıyla benimsendi diyebiliriz.

Travelling Millionaire online mobil oyunu iOS ve Android cihazlarınızla ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz. Oyunun salt dilinin İngilizce olduğunu belirtelim. Türkçe sürüm olarak çıkan Paramanya oyunu ise Türkiye bazında oyun motifleriyle daha fazla göz önünde bulunuyor. İstanbul, İzmir ve Eskişehir seçilebilir şehirler olarak karşımıza çıkıyorken Türk karakterlere rastlama imkânınız daha fazla oluyor.

Travelling Millionaire oyununun amacı kuracağınız şehirlerin üzerindeki yapıları geliştirerek kasanızdaki paranızı kontrol altında tutmak. Batmamak için sıra size geldiğinde ve başka bir şehre gittiğinizde ödeyeceğiniz kiraları ince bir hesapla düşünmeniz gerekiyor. Çünkü her şehirde ödeyeceğiniz tutarlar çeşitli detaylara bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Ne kadar geliştirilirse şehirler o denli para kazandırıyor. Size gelen kira gelirleri, sizin ödediğiniz ücretler ve bunların ekonomik dengesinde yapacağınız yatırımlar oyunda bir numara olmanızı sağlayacaktır.

Birçok kişinin bağımlısı olduğu Travelling Millionaire mobil oyunu JoyGame tarafından üretilmesine karşın geçtiğimiz dönemlerde CJ Games tarafından satın alındı. Netmarble EMEA olarak yoluna devam eden şirket daha fazla yatırım yaparak geliştirmeleri hızla oyuna entegre etti. Bununla beraber çok daha gelişmiş bir oyun içeriği, oynanabilirlik düzeni ve grafikle karşımıza çıkıyor diyebiliriz. Yeni şehirler satın alarak üzerine yapacağınız inşalarla insanların gözlerini kamaştırabilirsiniz. Böylelikle kazancınız dolayısıyla başarınız Travelling Millionaire oyununda zirveye çıkacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir