Traffic Racer Android Mobil Oyun İncelemesi

traffic-racer-mobil-oyun-incelemesi

Traffic Racer, Android yüklü bütün cihazlarda oynanabilen, keyifli ve en popüler araba yarışlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Oyunun indirilme sayısının fazla olması da, kalitesini bizlere kanıtlıyor.

Aracınızı tercih ettikten sonra şehrin sokaklarında keyifli dakikalar yaşayacaksınız. Normal yaşantınızda arabanız ile yapmaya cesaret edemediğiniz hız tutkusu, diğer araçların yanından silme geçişler, seri makas atma hareketlerini yaparak içinizdeki yarışçıyı dışarı çıkarmayı başaracaksınız.

Mobil oyun için yüksek kalitede görsel ve seslere sahip oyun sizleri adeta bağımlı hale getirecek. Aşırı trafiğin olduğu bir ortamda araç kullanmak zordur, oyundaki gayenizde bu zorlu alanda aşırı hız yaparak, uzun yollar kat etmek olacak. Bu sayede oyun içinde puanlarınız giderek artacak, sonrasında daha hızlı araçlar satın alarak Traffic Racer’daki yarışları kolayca kazanabilirsiniz. Bu puanlar ile arkadaşlarınız ve online platformdaki diğer kişiler ile sıralamaya giriyorsunuz ki, bu sizi daha istekli hale getiriyor.

Oyunun 3 boyutlu grafikleri mükemmel, aracınızı kontrol ederken gerçekten kullanıyormuş hissine kapılacaksınız, 17 çeşit araba var. Şehir ise sadece bir tane değil, şehir içi-dışı, buzlu yollar, sıcak çöl havası gibi 4 çeşit alan var. Need for Speed gibi aracınızın rengini ve jantlarını değiştirebilirsiniz. Şehir içinde rastgele dolaşabileceğiniz oyun modu, süreye karşı yarış, iki yönlü yarış ve sonsuzluk olmak üzere 4 mod var.

Traffic Racer’ın Türkçe seçeneği var, aracın sağ tarafına doğru dokunursanız hızlanır, sol taraf ise fren yapar, oyundaki hızınız arttıkça puanınız katlanarak yükselmeye başlar. Aşırı hız yaparken trafikteki araçlara değmeden silme geçerseniz fazladan puan kazanmaya başlarsınız. Bu oyunu ücretsiz olarak indirip hemen tadını çıkarmaya başlayın, şarj cihazınızı yanınızdan ayırmayın, bu oyun yüzünden telefonunuz sürekli şarjda kalacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir