Trackmania Turbo Kasım Ayında Çıkıyor

trackmania-turbo
Trackmania Turbo E3 oyun fuarında tanıtılan ve en büyük ilgiyi alan oyunlardan birisiydi. Ubisoft tarafından geliştirilen oyun çoklu oynamaya müsait geniş kapsamlı bir fantastik yarış oyunu. 10 yıl öncesine kadar çok fazla örneği olan bu tarz oyunların son zamanlarda hiç örneğini görmemiştik. Buna karşın Ubisoft bombayı patlattı ve yeni oyununu duyurdu. Gerek çevrimdışı çoklu oyuncu, gerek çevrimiçi çoklu oyuncu metotlarıyla oynayabileceğiniz, isterseniz tek başınıza büyük bir kariyere başlayabileceğiniz oyun merakla bekleniyor.

Trackmania Turbo oyunuyla 200’den fazla pist seçeneğinde çılgınca yer çekimine meydan okuyabilirsiniz. Dört farklı parkur ve sürüş türü var diyebiliriz. Bunları kısa kısa tanılamak gerekirse şöyle açıklayalım.
RollerCoaster Lagoon, parkur yapıları bir hayli fantastik olan bu bölümde manyetik pistler dikkat çekiyor. Birden pistin bittiğini ve tropik yollara uçtuğunuzu görüyorsunuz. Kaza riski oldukça yüksek.
International Stadium, dünya genelinde birçok parkuru birleştirerek eşsiz bir sürüş deneyimi sunuyor. Burada başarılı olmak için sürücü olarak tüm kozlarınızı paylaşmanız gerekiyor. Kendinizi geliştirdikten sonra başarıya ulaşabilirsiniz.
Canyon Grand Drift, kırmızı kanyonun dar sokaklarında drift yaparken önünüze çıkan engellere dikkat etmelisiniz. Aracınızla aniden diskalifiye olabilmeniz için her türlü engel düşünülmüş.
Valley Down Dirty, tamamen kırsal alanları kapsayan bu etaplarda hava kontrolü ile tepe ve dağların üzerinden ilerlemeniz gerekiyor. Son derece riskli parkurlar olmasına karşın eğlence açısından yüksek seviyede denilebilir.

Trackmania Turbo oyunu ile yarış zevkinizi üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Evde tek ekranı dörde bölerek arkadaşlarınızla çevrimdışı olarak oynayabilir, çevrimiçi olarak çoklu oyuna dahil olabilirsiniz. Ayrıca kendi parkurlarınızı dizayn edebiliyorsunuz. Oyunda bir ilk olarak tek bir aracı arkadaşınızla iki ayrı kanaldan kontrol edebilme imkânı var. Kulağa oldukça keyifli geliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir