TR Mstar Online’da Neler Var

TR Mstar Online’da Neler Var

TR Mstar, ülkemizin en iyi yapımcılarından olan Joygame tarafından yayımlanmış, tamamı Türkçe, sosyalleşebilmenin ön planda olduğu, 3 boyutlu MMO dans oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Günümüzde dans oyunları pek kaliteli olmasa da, TR Mstar bu seviyeyi epey yükseltmiş görünüyor. O kadar farklı müzik var ki, eğlencenin kralını yaşayacaksınız. Özellikle dans etmekten korkan biriyseniz bu oyun sayesinde fobinizden kurtulabilirsiniz. Dans etmekten hiç anlamam diye korkmayın, oyuna başladığınız alacağını eğitim sayesinde kısa sürede en iyi dansçılar arasına girebilirsiniz. Bu oyun sayesinde çok arkadaş edineceksiniz, ister toplu halde planlar yapın, isterseniz ikili arkadaşlıkları ilerletin, hepsi sizin elinizde.

TR Mstar başında her oyundaki gibi çıraksınız, yani müzik dünyasına ilk kez girecek biri olarak hiçbir deneyiminiz yok. Kayıt amaçlı size verilen kartınızı tamamen doldurup ardından seçtiğiniz karakterinizi kafanıza göre tasarlamaya başlıyorsunuz. 3 boyutlu olmasının verdiği avantaj sayesinde TR Mstar’daki karakteriniz üzerinde ayrıntılı değişiklikler yapabilirsiniz. Eğer bir bayansanız ve tırnaklarınızı boyamayı çok seviyorsanız her rengi bulabilirsiniz. Ayrıca TR Mstar dünyasında o kadar çok kıyafet ve aksesuar var ki hepsini denemeye zamanınız bile yetmeyebilir.

3 boyutlu MMO oyununda bir de kendinize hayvan alıyorsunuz, onu gerçek hayattaki gibi yetiştirebilirsiniz. Tabi, yaşamak için, arkadaşlarınızı davet etmek için bir de eve ihtiyacınız var, bu evin için dilediğiniz gibi dekore etme şansınız bulunuyor.

Online oyunlarda önemli olan grafiktir, bu oyun bir de dans ve arkadaşlık oyunu olunca ayrı bir önem kazanıyor. Yapımcılar da bunun farkında olacak ki gerçekten bir şaheser yaratmışlar. TR Mstar oyununda Türkçe şarkıları bol miktarda bulabileceksiniz, tabi dünyaca popüler şarkıların da bir listesi oyunda bulunuyor. Müzik hastası biriyim derseniz bu oyundaki müzikler sizi cezbedecektir. Bu açıdan TR Mstar rakiplerini öyle bir sollamış ki yaklaşmaları baya bir uzun sürecek.

TR Mstar’ı sadece dans MMO olarak algılamak yanlış olur. Sadece sosyalleşme amaçlı yapılan oyunlara bile taş çıkartacak kadar kaliteli bir mmo oyunudur. Aradığınız aşkı evinize davet edip onunla güzel bir dans edebilirsiniz. hatta ilişkiniz ciddiyse ona evlenme teklifi ederek nişan yüzüklerinizi bile takabilirsiniz. Kim bilir, belki de bu oyun hayatınızın aşkını size sunacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir