Total War: Warhammer Paket İçeriklerini Çıkış Tarihiyle Yayınladı

total war

SEGA ve Creative Assembly tarafından üretilen Total War: Warhammer oyununun çıkış tarihi ve satışa sunulacak olan paketleri belirlendi. Dün verilen habere göre satışa sunulacak olan paketlerin tüm içeriği açıklanırken ön sipariş bonuslarıda belli oldu. Ön sipariş veren oyun severler Chaos Warriors Race Pack sürümüne sahibi olabilecekler.

Yapılan bildiride ismi geçen High King Edition ve Limited Edition sürümleri en dikkat çeken isimler oldu. En çok bilgi paylaşımı yapılan eklenti ise oyunun ilk indirilebilir eklentisi olan Chaos Warriors Race Pack oldu. Ön siparişle oyuna sahip olmak isteyen kullanıcılar ilk gün bu eklentiyi indirebilecekler. İlk oynamanın keyfine varmak isteyenlerin ön sipariş fırsatını kaçırmamalarını tavsiye ediyorum.

Buna göre Chaos Warriors Race Pack eklentisinde 3 farklı oynanabilir Legendary Lord ve Grand Campaign için aktif olabilecek Chaos Warriors ırkı var olacak. Eğer Total War: Warhammer oyununun eklentileri hakkında daha fazla detay bilmek istiyorsanız mutlaka göz atmanız gereken bir offical video bulunuyor.

İsmi geçen diğer Total War: Warhammer eklentisi olan High King Edition içinse açıklanan 8 farklı içerik bulunuyor. Bu pakete sahip olmak isteyen oyuncuların kutulu seçeneği tercih etmesi gerekiyor. Bu sayede Grudge yüzüğü, Slayer’s Whetstone kolyesi, cüce içki boynuzu, kanvas haritası, rehber ve art book sahibi olabilecekler. Tüm bu hediyeleriyle beraber Chaos Warriors Race Pack eklentisini de birlikte sunan Total War: Warhammer High King Edition paketi en gözde sürüm olacak gibi duruyor.

Total War: Warhammer Limited Edition sahibi olmak isteyenlerde ön sipariş bonusuna ve eklentiye sahip olacaklar. 28 Nisan 2016 tarihinde çıkış yapacak olan oyun şimdiden bu bilgilerle aramıza katılmış gibi hissettiriyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir