Total War Warhammer Demirgryphs Tanıtıldı

 Total War Warhammer Demirgryphs

Total War şimdiye kadar gelmiş geçmiş en iyi stratejik oyunlardan birisi. Hatta strateji oyunu denildiği zaman kültleşmiş Age Of Empires ile birlikte anılan fakat hala faaliyetini sürdüren Total War herkes tarafından konuşulmaktadır. Warhammer serisini kısaca fantastik bir dünya olarak tanıtan yapımcı firma geçtiğimiz günlerde Total War Warhammer Demirgryphs adında bir fragman yayınladı. 1 dakika 38 saniyelik fragmanla gerek grafiksel olarak gerekse oyun detaylandırması konusunda ne kadar başarılı olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Total War serisine yepyeni bir soluk getirmek isteyen The Creative Assembly şirketi bunu başarmış gibi gözüküyor. Demirgryphs adı verilen aslan ve kartal karışımı yaratıklar savaştığımız geniş arazilerde bizim en büyük askerimiz olacaklar. Ancak birde şu açıdan baktığımızda onlara karşı savaşma ihtimalimiz var. Klasik bir strateji serisi yayınlamaktansa böyle fantastik bir savaşla aksiyonu üst noktada tutmak istemiş. Gerçekten ortaya çıkan iş takdir edilesi gözüküyor.

The Creative Assembly tarafından açıklanan önemli bir tarihse 17 Temmuz 2015. Yani 2 gün sonra resmi YouTube hesaplarından Total War Warhammer Demirgryphs için oynanış videoları ve fragmanlar yayında olacak. Tam anlamıyla çok yönlü bir tanıtıma şahit olacağımız bir hafta bizi bekliyor. Etkinlik Cuma günü YouTube üzerinden canlı olarak yayınlanacak. Aslında bu daha da heyecan verici olabilir. Çünkü oyunu ilk görenlerden olmak gerçekten paha biçilemez.

Total War Warhammer Demirgryphs ile güçlü zırhlara sahip saldırgan yaratıklarla fantastik bir dünyaya hükmetmeye çalışacağız. Bu yolda başımıza gelecek olan türlü macera, sonsuz aksiyon ve kanlı bir savaş bizi bekleyecek. Eğer uzun zamandır bir Total War serisi oynamadıysanız belki sahalara geri dönmenin zamanı gelmiştir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir