Total War Rule The World Temmuz Ayında Bizlerle

Total War Rule The World
Total War oyun konsepti yönünden strateji ve savaş alanında lider sayılabilir. Yaklaşık olarak 2000’li yılların başından bu yana strateji oyunları üreterek bu alandaki oyun meraklılarına benzersiz hazlar yaşatıyor. Her zamana uygun oyun şartlarıyla kalitesinden ödün vermeyen bir yapım olduğunu söylemek gerekir.

Çıkardığı oyunların zamanına kıyasla iyi grafikler ve güzel bir oyun motoruna sahip olması oyunun bu denli tutulmasında önemli faktörler. Örneğin Roma imparatorluğunu ele alan Total War serisi ciddi anlamda bir kitleye ulaşarak savaş oyunu kategorisini yerle bir etmişti. O döneme göre rakiplerinden çok üst düzey grafiklerle daha işlevsel bir oynanış hakimdi. Bir süredir sessizliğini korumasına karşın yeni oyununu E3 oyun fuarında tanıttı. Total War Rule The World bildiklerinizin aksine dünyanın kanunlarını stratejinizle çarpıştıracak.

Adeta bir orta çağ hissi uyandıran bir fragman ile servis edilen oyun için net bir tarih bulunmuyor. E3 fuarında da sadece Temmuz ayında çıkacağı belirtilmişti zaten. Yapımcı Creative Assembly şirketi tarafından yapılan açıklamalarda oyunun gerçekten şimdiye kadar çıkmış en iyi strateji oyunu olduğu söylendi.  Günümüz grafik ve oyun motorlarıyla harmanlanan kemik kitle Total War çizgisi harika bir iş çıkarmış. Ordunuzu kurarak geliştirmek istediğiniz teknik üzerinden hükümdarlığınızı genişletmeniz gerekiyor. Dünya düzeni bunu gerektiriyor ve siz bu konuda nasıl bir taktik izleyeceksiniz? 15 yıllık deneyimini efsane olabilecek bir strateji oyunuyla taçlandıran Total War şimdiden merakla beklenmeye başlandı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir